Sprzątanie Tamy już w niedzielę!

Sprzątanie Tamy już w niedzielę!

18 kwietnia (niedziela) odbędzie się przełożone z 21 marca wielkie sprzątanie zbiornika Tama w Czerwionce-Leszczynach.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Stowarzyszenie Polska 2050 zaprasza mieszkańców do wspólnego sprzątania zbiornika Tama. Akcja odbędzie się 18 kwietnia (niedziela) w godz. 9:00-11:00. Wydarzenie zostało przełożone z 21 marca, gdzie pogarszająca się sytuacja epidemiologiczna oraz bardzo zła pogoda zmusiły organizatorów do przesunięcia akcji.

Pomysłodawcą akcji był m.in. radny Czerwionki-Leszczyn – Michał Toman, który jest liderem grupy Polska 2050 w powiecie rybnickim.

Zgłoś dzikie wysypisko! To działa!

Jak informują organizatorzy:

Spotykamy się przy wejściu od strony boiska MOSiR. Dla uczestników przygotujemy słodki poczęstunek, kawę i herbatę

Worki i rękawiczki chętni otrzymają na miejscu.

Zbiornik Tama jest często wskazywanym wysypiskiem przez mieszkańców gminy. Czerwionka-Leszczyny ma z tym spory problem, o czym mieszkańcy piszą bardzo często.

Dlatego wybór miejsca padł właśnie tutaj. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w wspólnym sprzątaniu.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.