Przyszłość Lokalsów w Waszych rękach

Blisko 11 miesięcy działamy dla Was bezinteresownie. Niestety nasz rozwój i istnienie staje pod znakiem zapytania. By nasza misja miała rację bytu wszystko w rękach Was- obywateli.

Powstaliśmy z potrzeby serca, z obserwacji działalności lokalnych mediów. Wszystkie nasze działania do tej pory były i są obywatelskie. Takie też pozostaną do końca działania portalu. Chcemy jednak docierać z informacją, edukować, interweniować w sprawach mieszkańców i budować społeczeństwo obywatelskie na szerszą skalę. Bez wsparcia niestety tego się nie da zrobić.

Wszyscy piszą, wszyscy robią radio, wszyscy prowadzą programy. Trudno w takim tłumie o jakość.

Ryszard Kapuściński

Postawiliśmy sobie za cel nie ulegać wpływom władz. Dlatego nie znajdziecie nas na liście płatności wykonanych przez jakikolwiek samorząd. Wiemy, że inni nie mają w tym temacie skrupułów (pisaliśmy o tym tutaj). Oczywiście media prywatne mają do tego prawo. Co innego władze miasta.

Obserwując też inne media nie będziemy ulegać wpływom partii, lokalnych komitetów. Każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie na naszych łamach, o ile przestrzega pewnych reguł.

Żadne medium nie może istnieć, rozwijać się bez środków finansowych. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich naszych czytelników o wsparcie naszej misji.

Zostań naszym patronem

Każdy z czytelników może już dziś wesprzeć nasz portal. Uruchomiliśmy nasz profil w serwisie Patronite.pl

Tutaj możecie zadeklarować dowolną kwotę od 5zł zaczynając. Wiemy, że portale z reguły są bezpłatne. W zamian bombardowani jesteście w co drugim akapicie niechcianymi reklamami. Macie wybór. My jednak bez waszego wsparcia nie przetrwamy, bo chcemy tworzyć inne media.

Jeśli chciałbyś wesprzeć nas tradycyjnym przelewem podajemy niżej dane. Zachęcamy do ustawienia zlecenia stałego:

Przelew (najlepiej stały):
16 1600 1462 1884 2074 4000 0001
Stowarzyszenie Aktywni Społecznie ASy
tytułem: Darowizna na cele statutowe- „Portal Lokalsi”

Oferta dla przedsiębiorców

Dla firm mamy ofertę ekspozycji na naszej stronie. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu mailowego:

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

cieknący dach Previous post Cieknący dach na ul.Kochanowskiego
szkolenia Next post Bezpłatne szkolenia w Jastrzębiu