śmieci

Ktoś kolejny raz wysypał śmieci w Czuchowie. Zarejestrowała go kamera

Ktoś kolejny raz wyrzucił śmieci budowlane w Czuchowie na drodze obok cmentarza, w dwóch miejscach. Stowarzyszenie proekologiczne „Zielone Miasto” w Czerwionce-Leszczynach apeluje do tej osoby, by posprzątała swoje śmieci, w przeciwnym razie zostanie opublikowane nagranie, na którym sprawca jest widoczny.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Stowarzyszenie proekologiczne „Zielone Miasto” w Czerwionce-Leszczynach nie od dziś walczy ze „śmieciarzami”. Rozstawiają foto-pułapki, przeglądają śmieci, gdyż zawsze można tam znaleźć, np. kopertę z adresem.

Tym razem ktoś po raz kolejny wyrzucił śmieci budowlane w Czuchowie. Sprawa jest o tyle kontrowersyjna, że nie jest to pierwszy raz. Niedawno mieszkańcy Czuchowa sami posprzątali podobne śmieci, a teraz znowu ktoś postanowił zniszczyć ich pracę i wysiłek.

Na szczęście tym razem „śmieciarz” został zarejestrowany. Jak informuje Zielone Miasto za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Pamiętacie film o borsuku ? Dziś w komentarzu film o sarence, w tym samym miejscu, ale w sumie to chodzi o świnię, która wysypała kolejny raz śmieci budowlane w Czuchowie na drodze obok cmentarza i to w dwóch miejscach.
Świnia, podobnie jak borsuk i sarenki, pięknie się nagrała.
Dziś publikuje syf jaki zostawił ten „człowiek”, zdjęcia nowych płytek (tych białych i tych szarych) z twojej nowej łazienki, ale też tapetę z tej starej (brzydaśna musiała być jak to co zrobiłeś pod laskiem). Niech sąsiedzi widzą z kim mają do czynienia. Zapraszam do kontaktu sprawcę i każdego kto kojarzy te materiały – a jak nie to dokładniej wszyscy zobaczymy nagranie…

Naprawdę ciężko nam zrozumieć co kieruje takimi ludźmi…

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Dzikie wysypiska w Czerwionce-Leszczynach [ROZMOWA]

pożar Previous post Pożar w Jankowicach. Nie żyje mężczyzna
Ramża Next post Fundacja Ramża – upadek. Co na to Burmistrz i Wicestarosta?

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds