śmieci

Ktoś kolejny raz wysypał śmieci w Czuchowie. Zarejestrowała go kamera

Ktoś kolejny raz wyrzucił śmieci budowlane w Czuchowie na drodze obok cmentarza, w dwóch miejscach. Stowarzyszenie proekologiczne „Zielone Miasto” w Czerwionce-Leszczynach apeluje do tej osoby, by posprzątała swoje śmieci, w przeciwnym razie zostanie opublikowane nagranie, na którym sprawca jest widoczny.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Stowarzyszenie proekologiczne „Zielone Miasto” w Czerwionce-Leszczynach nie od dziś walczy ze „śmieciarzami”. Rozstawiają foto-pułapki, przeglądają śmieci, gdyż zawsze można tam znaleźć, np. kopertę z adresem.

Tym razem ktoś po raz kolejny wyrzucił śmieci budowlane w Czuchowie. Sprawa jest o tyle kontrowersyjna, że nie jest to pierwszy raz. Niedawno mieszkańcy Czuchowa sami posprzątali podobne śmieci, a teraz znowu ktoś postanowił zniszczyć ich pracę i wysiłek.

Na szczęście tym razem „śmieciarz” został zarejestrowany. Jak informuje Zielone Miasto za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Pamiętacie film o borsuku ? Dziś w komentarzu film o sarence, w tym samym miejscu, ale w sumie to chodzi o świnię, która wysypała kolejny raz śmieci budowlane w Czuchowie na drodze obok cmentarza i to w dwóch miejscach.
Świnia, podobnie jak borsuk i sarenki, pięknie się nagrała.
Dziś publikuje syf jaki zostawił ten „człowiek”, zdjęcia nowych płytek (tych białych i tych szarych) z twojej nowej łazienki, ale też tapetę z tej starej (brzydaśna musiała być jak to co zrobiłeś pod laskiem). Niech sąsiedzi widzą z kim mają do czynienia. Zapraszam do kontaktu sprawcę i każdego kto kojarzy te materiały – a jak nie to dokładniej wszyscy zobaczymy nagranie…

Naprawdę ciężko nam zrozumieć co kieruje takimi ludźmi…

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Dzikie wysypiska w Czerwionce-Leszczynach [ROZMOWA]

pożar Previous post Pożar w Jankowicach. Nie żyje mężczyzna
Ramża Next post Fundacja Ramża – upadek. Co na to Burmistrz i Wicestarosta?