Koronawirus

Koronawirus w Wodzisławiu. Wysyp zakażonych

Niepokojące wieści z naszego regionu. Potwierdzono 45 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Wodzisławiu Śląskim.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Sytuacja w Wodzisławiu robi się dramatyczna. Jak poinformował prezydent Wodzisławia Śląskiego, że otrzymał informację o wykonaniu 71 wymazów. Na chwilę obecną jest 45 potwierdzonych pozytywnych wyników.

To jednak nie koniec złych wiadomości. Jak informuje prezydent 20 zakażonych to pacjenci a 25 personel medyczny. Właśnie zakażenie personelu medycznego budzi jeszcze większy niepokój. Na wyniki pozostałych testów wciąż czekamy.

Pacjenci z dodatnim wynikiem przekazywani są do szpitali jednoimiennych w Raciborzu i Tychach. Wodzisławska lecznica jest w trakcie przeprowadzania postępowania epidemiologicznego. Poinformowano koordynatora wojewódzkiego, pogotowie ratunkowe, ościenne szpitale oraz sanepid o czasowym zamknięciu izby przyjęć i oddziałów szpitalnych, za wyjątkiem pediatrii, poradni nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. O aktualnej sytuacji będę informował „na bieżąco

informuje Mieczysław Kieca na swoim FB

fot. Martin Sanchez on Unsplash

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Szczepienia wstrzymane Previous post Obowiązkowe szczepienia zostały wstrzymane
wypadek Next post Tragiczny wypadek w Rybniku. Zginął mężczyzna

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds