Podcast Subregionu Zachodniego cz. VII

Podcast Subregionu Zachodniego cz. VII

Zapraszamy do obejrzenia nowej serii w portalu Lokalsi.net – Podcast Subregionu Zachodniego. To już siódmy odcinek, który jest kontynuacją poprzedniej rozmowy z marketerem i ekspertem marketingu on-line – Dawidem Pastorem.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Podcast Subregionu Zachodniego to wideo-wywiady z osobami wyspecjalizowanymi w konkretnej dziedzinie, mieszkającymi i działającymi w Subregionie Zachodnim. Prowadzącym został wodzisławianin – Mateusz Kojzar.

W dzisiejszym odcinku:

  • Co łączy Bosaka, Biedronia i Hołownię?
  • W czym snapchat był lepszy od facebooka?

Te tematy omówi dla Was Dawid Pastor – od 6 lat związany z marketingiem, współpracuje z dużymi ogólnopolskimi markami, jak również z małymi, lokalnymi przedsiębiorcami. Wywodzi się z branży start-upowej, przez dwa lata współtworzył agencję marketingową, która działała dla klientów z Polski i zagranicy. Obecnie jest twórcą Black Strategy. Specjalizuje się w strategiach marketingowych i mediach społecznościowych. Wystąpił także w poprzednim odcinku.

Zachęcamy także do śledzenia Facebooka, gdzie znajdziecie więcej newsów i informacji.

Podcast Subregionu Zachodniego

Seria podcastów jest realizowana przez firmę Matech Production.
Jest to wodzisławska firma, która zajmuje się produkcją filmów reklamowych i spotów promocyjnych oraz wideorelacjami z wydarzeń.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Podcast Subregionu Zachodniego cz.I

Podcast Subregionu Zachodniego cz.II

Podcast Subregionu Zachodniego cz. III

Podcast Subregionu Zachodniego cz. IV

Podcast Subregionu Zachodniego cz.V

Podcast Subregionu Zachodniego cz. VI

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.