IV kolacja międzysektorowa

IV kolacja międzysektorowa

Temat przewodni IV kolacji międzysektorowej to odżywianie. Odbędzie się ona 23 września 2020 r. w godz. 18:00 – 20:00 w restauracji “Kasjopeja” przy ul. Budowlanych 76 w Rybniku.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Centrum Organizacji Pozarządowych w Rybniku stworzyło cykl fantastycznych kolacji międzysektorowych. Cieszą się one dużą popularnością. 23.09. odbędzie się już czwarta!

Zagadnienie będzie omawiane z dwóch stron:

  • problem otyłości wśród społeczeństwa,
  • braku pokarmu i innych produktów podstawowej potrzeby.

Rozwiązanie tych problemów będzie omawiane podczas kolacji przez rybnickie organizacje pozarządowe.

Krótkie prelekcje wygłoszą następujące organizacje:

Pyszna kolacja i rozmowy

Menu dostępne będzie w wariancie mięsnym i wegetariańskim. Prośby i preferencje z tym związane organizatorzy proszą zgłaszać w formularzu zgłoszeniowym, znajdującym się w oficjalnym wydarzeniu. Obowiązuje tradycyjnie limit 30 miejsc, a udział jest bezpłatny.

Centrum Organizacji Pozarządowych jest współfinansowane ze środków Miasta Rybnika. COP prowadzi Fundacja Cylinder oraz Fundacja Imago.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.