Podcast Subregionu Zachodniego cz.V

Podcast Subregionu Zachodniego cz.V

Zachęcamy do obejrzenia nowej serii w portalu Lokalsi.net – Podcast Subregionu Zachodniego. To już piąty odcinek. Dziś rozmowa z Mateusz Kaczmarczykiem – ekspertem ds. optymalizacji, pasjonat psychologii, socjologii i polityki.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Podcast Subregionu Zachodniego to wideo-wywiady z osobami wyspecjalizowanymi w konkretnej dziedzinie, mieszkającymi i działającymi w Subregionie Zachodnim. Prowadzącym został wodzisławianin – Mateusz Kojzar.

W piątym już odcinku, ekspert ds. optymalizacji, pasjonat psychologii, socjologii i polityki (znany także z poprzednich odcinków) – Mateusz Kaczmarczyk omawiał tematy:

  • Koniec POPiSu? Konfederacja i Lewica to partie przyszłości?
  • Zmiana płci a sport zawodowy.
  • Zamieszki z udziałem aktywistów LGBT i policji.

Mateusz Kaczmarczyk – przedsiębiorca, manager z 10-letnim doświadczeniem, specjalizujący się w reorganizacji i optymalizacji organizacji pracy, procesów i budowaniu zespołu.

Prowadzi szkolenia „Emocje w zarządzaniu, zarządzanie emocjami” poruszające tematy radzenia sobie ze stresem, zarządzania kryzysowego, rozmów z trudnymi klientami.

Prywatnie pasjonat psychologii, socjologii, polityki.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Podcast Subregionu Zachodniego- Mateusz Marcol

Podcast Subregionu Zachodniego cz.II

Podcast Subregionu Zachodniego cz. III

Podcast Subregionu Zachodniego cz. IV

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl