podcast kaczmarczyk

Podcast Subregionu Zachodniego cz. IV

Zachęcamy do obejrzenia nowej serii w portalu Lokalsi.net – Podcast Subregionu Zachodniego. To już czwarty odcinek. Dziś rozmowa z Mateuszem Kaczmarczykiem – ekspertem ds. optymalizacji, pasjonatem psychologii, socjologii i polityki.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Podcast Subregionu Zachodniego to wideo-wywiady z osobami wyspecjalizowanymi w konkretnej dziedzinie, mieszkającymi i działającymi w Subregionie Zachodnim. Prowadzącym został wodzisławianin – Mateusz Kojzar.

W czwartym już odcinku, ekspert ds. optymalizacji, pasjonat psychologii, socjologii i polityki – Mateusz Kaczmarczyk omawiał tematy:

  • Skąd się bierze konflikt na linii prawica vs lewica?
  • Czym jest płeć i ile mamy płci?
  • Definicja trójkąta dramatycznego.

Mateusz Kaczmarczyk – przedsiębiorca, manager z 10-letnim doswiadczeniem, specjalizujący się w reorganizacji i optymalizacji organizacji pracy, procesów i budowaniu zespołu.

Prowadzi szkolenia „Emocje w zarządzaniu, zarządzanie emocjami” poruszające tematy radzenia sobie ze stresem, zarządzania kryzysowego, rozmów z trudnymi klientami. Prywatnie pasjonat psychologii, socjologii, polityki.

Zachęcamy do obejrzenia poprzednich odcinków:

Podcast Subregionu Zachodniego- Mateusz Marcol

Podcast Subregionu Zachodniego cz.II

Podcast Subregionu Zachodniego cz. III

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Koleje Śląskie Previous post Koleje Śląskie z nową ofertą
diler Next post Diler „wpadł” z dużą ilością narkotyków

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds