Podcast Subregionu Zachodniego

Podcast Subregionu Zachodniego- Mateusz Marcol

Zapraszamy was do obejrzenia nowej serii w portalu Lokalsi.net-Podcast Subregionu Zachodniego. Dziś w programie Mateusz Marcol opowiada o realiach gry w niższych ligach piłkarskich.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Ruszamy z naszym pierwszym cyklem wideo. Prowadzącym został wodzisławianin Mateusz Kojzar. W programie będziecie mogli posłuchać naszych lokalnych przedsiębiorców, sportowców, społeczników. Te osoby, które w jakiś sposób kształtują waszą codzienną rzeczywistość. Bez owijania w bawełnę i wyuczonych regułek z książek.

Podcast Subregionu Zachodniego to projekt, w którym Mateusz Kojzar rozmawia ze swoimi gośćmi na tematy dotyczące ich profesji. Bez owijania dowiecie się o lokalnych warunkach uprawiania sportu, prowadzenia biznesu czy organizacji pozarządowych.

W pierwszym odcinku wystąpił Mateusz Marcol, były piłkarz m.in. Odry Wodzisław. Opowiedział o zarobkach w niższych ligach, poziomie rozgrywek i swoich doświadczeniach z boiska.

Seria podcastów jest realizowana przez firmę Matech Production.
Matech Production to wodzisławska firma, która zajmuje się produkcją filmów reklamowych i spotów promocyjnych oraz wideorelacjami z wydarzeń. Zachęcamy do korzystania z usług lokalnych firm

Podcast Subregionu Zachodniego

Więcej informacji możesz znaleźć na www.facebook.com/matech.production

Czy elektrownia Rybnik przetrwa?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

szpital rybnik Previous post Szpital w Rybniku dostał prawie 100 tys. złotych
Next post Czernicki zameczek doczekał się remontu

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds