Piłka nożna

Koniec rozgrywek piłkarskich na Śląsku

Wielu z nas z niecierpliwością czekało na wznowienie sezonu piłkarskiego na lokalnym podwórku. Niestety ten z dniem wczorajszym nastąpił koniec rozgrywek piłkarskich.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Koniec mimo odmrażania

Od kilku dni mamy kolejny etap odmrożenia obostrzeń wprowadzony przez Radę Ministrów. Można między innymi korzystać z obiektów sportowych. Należy jednak spełnić pewne warunki sanitarne.

29 maja wraca do rozgrywek ekstraklasa i I liga. Niestety wczoraj Śląski Związek Piłki Nożnej podał do wiadomości, że wszystkie rozgrywki od IV ligi ulegają zakończeniu. Jednocześnie przyjęto, że koniec rozgrywek piłkarskich na Śląsku odbywa z awansami, bez spadków. Jak będzie to wyglądało dokładnie dowiemy się w przyszłości.

Apel podokręgu w sprawie treningów.

Jednocześnie Prezes Podokręgu Rybnik wystosował pismo do klubów w którym

Zwarzywszy na okoliczności jakie Nas otaczają (ciągły napływ nowych zachorowań, zakończony sezon 2019/20 od IV ligi w dół ) Proszę Was, abyście rozważyli i podjęli decyzję w Waszych klubach, że jakiekolwiek wznowienie treningów nawet w ograniczonej formule stwarza zbyt duże niebezpieczeństwo dla naszych zawodników, trenerów a także ich rodzin

pisze Andrzej Paulus (pisownia oryginalna)

Tak więc decyzję o wznowieniu treningów pozostawia się klubom.

Pauzują od marca

Jak pisaliśmy już 22 marca departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi i II ligi oraz III ligi i pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i Futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie. Następnie po rozmowach Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka ustalono, że najwyższe klasy rozgrywkowe powrócą 29 maja.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

czyste powietrze Previous post „Czyste powietrze” na nowych zasadach
rekrutacja przedszkole Next post Przedszkola w Czerwionce-Leszczynach pozostaną zamknięte