Przedszkola w Czerwionce-Leszczynach pozostaną zamknięte

Przedszkola w Czerwionce-Leszczynach pozostaną zamknięte

Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny poinformował, że placówki, dla których organem prowadzącym jest Gmina i Miasto pozostaną zamknięte do odwołania. Przyczyną jest znaczny wzrost zakażeń koronawirusa na Śląsku.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jak wyjaśnia burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, Wiesław Janiszewski:

Z uwagi na wzrost zakażeń na terenie regionu, a także Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, w trosce o bezpieczeństwo dzieci, ich rodzin oraz kadry pedagogicznej, po licznych rozmowach i konsultacjach, podjąłem decyzję o niewznawianiu pracy placówek przedszkolnych. Kluczową kwestią jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom Gminy i Miasta. Jestem w stałym kontakcie z dyrektorami przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w celu ustalenia szczegółowych zasad ewentualnego uruchomienia placówek

Jednocześnie gmina informuje, iż informacje na temat daty ponownego otwarcia przedszkoli przekazane zostaną z odpowiednim wyprzedzeniem na stronie oraz FB.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl