dla żorskiego hospicjum

Zbiórka dla żorskiego hospicjum

Robiąc dziś świąteczne zakupy możemy łatwo pomóc. W Galerii Wiślanka odbędzie się charytatywna zbiórka na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Żorskie hospicjum im. Jana Pawła II, które od lat pomaga ciężko chorym, dzisiaj potrzebuje naszej pomocy. Przez pandemię znaleźli się w ciężkiej sytuacji finansowej. Jak informuje miasto – zbiórka środków na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach odbędzie się w Galerii Wiślanka w niedzielę, 13 grudnia od godziny 16:00.

Jak mówi Anna Ujma, Dyrektor ds. Marketingu Galerii Wiślanka:

Już po raz kolejny Galeria Wiślanka pomaga tym, którzy potrzebują naszego wsparcia. W Mikołajki odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom w Żorach. Nasi Klienci okazali wielkie serca i wsparcie, za które bardzo dziękujemy. Wolontariusze zebrali datki, które zostaną przeznaczone na bieżącą działalność Stowarzyszenia, czyli wsparcie osób z niepełnosprawnościami, pomoc dzieciom z ubogich rodzin, dzieciom chorym, rodzinom wielodzietnym i samotnym matkom. Chcemy być blisko tych, którzy potrzebują pomocy i wsparcia. Naszą misją jest pomaganie osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Nasze doświadczenie pokazuje, że razem możemy znacznie więcej

Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach można wspomóc także bez wychodzenia z domu. Na ich stronie uruchomiona została „wirtualna puszka”, do której każdy może wpłacić datek. Wpłacone środki zostaną przeznaczone na funkcjonowanie hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Można pomóc zwierzakom w prosty sposób

z miejsca zdarzenia Previous post Kolejny pijany kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia
budżet 2021 wyniki głosowania Next post Sesja RM: Uchwalono budżet gminy Czerwionka-Leszczyny i odebrano prawo do dyskusji