Zbiórka dla żorskiego hospicjum

Zbiórka dla żorskiego hospicjum

Robiąc dziś świąteczne zakupy możemy łatwo pomóc. W Galerii Wiślanka odbędzie się charytatywna zbiórka na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Żorskie hospicjum im. Jana Pawła II, które od lat pomaga ciężko chorym, dzisiaj potrzebuje naszej pomocy. Przez pandemię znaleźli się w ciężkiej sytuacji finansowej. Jak informuje miasto – zbiórka środków na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach odbędzie się w Galerii Wiślanka w niedzielę, 13 grudnia od godziny 16:00.

Jak mówi Anna Ujma, Dyrektor ds. Marketingu Galerii Wiślanka:

Już po raz kolejny Galeria Wiślanka pomaga tym, którzy potrzebują naszego wsparcia. W Mikołajki odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom w Żorach. Nasi Klienci okazali wielkie serca i wsparcie, za które bardzo dziękujemy. Wolontariusze zebrali datki, które zostaną przeznaczone na bieżącą działalność Stowarzyszenia, czyli wsparcie osób z niepełnosprawnościami, pomoc dzieciom z ubogich rodzin, dzieciom chorym, rodzinom wielodzietnym i samotnym matkom. Chcemy być blisko tych, którzy potrzebują pomocy i wsparcia. Naszą misją jest pomaganie osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Nasze doświadczenie pokazuje, że razem możemy znacznie więcej

Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach można wspomóc także bez wychodzenia z domu. Na ich stronie uruchomiona została „wirtualna puszka”, do której każdy może wpłacić datek. Wpłacone środki zostaną przeznaczone na funkcjonowanie hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Można pomóc zwierzakom w prosty sposób

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl