4 koła dla Krzycha

4 koła dla Krzycha

Historię Krzysia już znacie. Dzięki Waszej hojności, podczas ostatniej zbiórki udało się zebrać ponad 32 tys. zł, które pokryły czterotygodniowy turnus rehabilitacyjny. Dzięki niemu, Krzysiek zrobił znaczne postępy w panowaniu nad ruchami ramion, postawie siedzącej i ogólnej motoryce. Teraz potrzebuje samochodu żeby móc gdziekolwiek się poruszyć.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

  • 55 zł do dnia 24.09.2023,
  • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
  • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

  • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
  • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Krzysiek chce w końcu wrócić do społeczeństwa, ale by to robić musi mieć możliwość swobodnego przemieszczania się, dlatego teraz chcemy Was prosić o wsparcie w zakupie samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych.

Pojazdy tego typu są bardzo drogie i zdajemy sobie sprawę, że stać nas będzie jedynie na pojazd używany i bardzo leciwy. Niemniej jednak, taki samochód w pełni zaspokoi Krzysia potrzeby, bo najważniejsze jest, żeby miał rampę i możliwość zabezpieczenia osoby na wózku podczas jazdy. Otworzy to Krzyśkowi drogę do tego, by samodzielnie dojechać na rehabilitację oraz by móc w końcu ruszyć się gdzieś dalej, niż tylko kilkaset metrów wokół domu. Wierzcie nam, że taka możliwość poprawi bardzo jego komfort psychiczny i przysłuży się znacząco do poprawy jego zdrowia.

Za każdą złotówkę serdecznie Wam dziękujemy! Link do rzutki: kliknij tutaj.

Zapraszamy również na zrzutkę, gdzie w dalszym ciągu zbieramy na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji! Tam też znajdziecie historię Krzysia, jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście.

Przypominamy także, że podczas Sztafety na 60-lecie Czerwionki-Leszczyn, organizowanej przez Stowarzyszenie Aktywni Społecznie ASy także będziecie mogli Go wesprzeć. Liczy się każdy grosz, za który rodzina, narzeczona Magdalena i przyjaciele są Wam bardzo wdzięczni!

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

rozbój Previous post Rozbój i kradzież w biały dzień
zabójstwo więcej informacji Next post Zabójstwo w Czerwionce

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds