Ukradł słodycze. Policja publikuje wizerunek

Ukradł słodycze. Policja publikuje wizerunek

Rybniccy śledczy poszukują złodzieja i publikują wizerunek podejrzanego. Mężczyzna ze zdjęcia jest podejrzany o kradzież 44 czekolad w jednym ze sklepów na ul. 1-go Maja w Rybniku. Ich wartość oszacowano na kwotę 523,16 złotych.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj
lokalsi.net

Rybnicka policja publikuje wizerunek podejrzanego o kradzież 44 czekolad z rybnickiego sklepu. Do kradzieży doszło 31 maja 2021 roku, w jednym ze sklepów, przy ulicy 1-go Maja w Rybniku. Jak informuje rybnicka policja:

Wówczas sprawca dokonał zaboru w celu przywłaszczenia 44 sztuk czekolad o wartości 523,16 złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie. Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o dokonanie przestępstwa

Podejrzany jest w wieku około 35-40 lat krępej budowy ciała, ubrany był w biały dres, włosy ciemne, krótko ścięte.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, policja prosi o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku – tel. 47 85 572 55 lub Wydziałem Kryminalnym tel. 47 85 572 80, powołując się na numer sprawy RSD-1078/21.

Informacja i zdjęcie: Policja Rybnik

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.