z miejsca zdarzenia

Kolejny pijany kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia

67-letni mieszkaniec Rybnika prowadził pod wpływem alkoholu, spowodował kolizję, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Zgubił tablicę rejestracyjną, zaś policjanci złapali kierowcę toyoty.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Pijany kierowca z Rybnika miał w organizmie blisko dwa promile alkoholu. Do zdarzenia doszło przedwczoraj w rejonie ulicy Mikołowskiej w Rybniku, po godz. 5:00. Pracownik Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzymał zgłoszenie o kierowcy, który nie zachował należytej ostrożności i podczas manewru omijania uderzył w jego stojący w zatoczce samochód. Jak informuje Śląska Policja:

Policjanci z rybnickiej drogówki rozpoczęli poszukiwania za kierowcą toyoty carina. Już na ulicy Karola Miarki mundurowi zauważyli tablicę rejestracyjną, a następnie na ulicy Boguszowickiej zatrzymali kierowcę osobówki

Jak się okazało 67-latek był pijany. Miał blisko dwa promile. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Previous post Agresywny 32-latek pobił kobietę i groził dziecku
dla żorskiego hospicjum Next post Zbiórka dla żorskiego hospicjum

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds