pomóc w prosty sposób

Można pomóc zwierzakom w prosty sposób

Możecie pomóc w naprawdę prosty sposób. Kancelaria księgowo – podatkowa AV za każde polubienie posta oraz ich strony przekaże 1 zł na karmę i akcesoria dla podopiecznych Fundacji „Jestem Głosem Tych, Co Nie mówią”.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

  • 55 zł do dnia 24.09.2023,
  • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
  • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

  • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
  • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Można w bardzo prosty sposób wspomóc podopiecznych Fundacji „Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią„.

Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią ma swoją siedzibę w Rybniku. Powstała w sierpniu 2015 roku, jednak jako organizacja skupiająca osoby pomagające zwierzętom funkcjonowała już o wiele wcześniej.

Nie posiadają swojego schroniska, ani azylu dla zwierząt. Opierają się tylko i wyłącznie na miejscach w domach swoich i tymczasowych. Jak sami o sobie mówią:

Działamy zgodnie ze Statutem Fundacji i jesteśmy w pełni Fundacją Non Profit – nie zarabiamy na naszej pracy – nie mamy nawet stałych sponsorów i wszystkie pieniążki które uda nam się uzbierać, często nawet wyżebrać, pozwalają nam pomagać zwierzętom z wypadków – potrzebujących natychmiastowej pomocy weterynaryjnej

Możesz pomóc. To tylko „klik”!

Kancelaria księgowo podatkowa AV za każde polubienie posta oraz ich strony przekaże 1 zł na karmę i akcesoria dla naszych podopiecznych. Wystarczy:

  • wejść tutaj i polubić posta,
  • polubić stronę kancelarii na Facebooku.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

nakaz Previous post Nakaz opuszczenia mieszkania dla agresora
mieszkania socjalne Next post Nowe mieszkania socjalne w Żorach

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds