[AKTUALZIACJA] Kolejne 2 zakażenia w Czerwionce-Leszczynach!

[AKTUALZIACJA] Kolejne 2 zakażenia w Czerwionce-Leszczynach!

Gmina Czerwionka-Leszczyny właśnie podała najnowsze dane w sprawie koronawirusa. Mamy 2 nowych zarażonych.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Aktualizacja, godz. 14:15

Jak poinformowała nas rzecznik Wojewody Śląskiego, Alina Kuchrzewska:

Obecne dwa zakażenia nie mają związku z pierwszym zakażonym. Dodatkowo 70-letnia kobieta mieszka na terenie Knurowa, a nie jak podano wcześniej na terenie Czerwionki-Leszczyn. Błędną informację podała rodzina.

Oficjalny komunikat Czerwionki-Leszczyn:

„Drodzy Mieszkańcy,
niestety, przed chwilą otrzymaliśmy z Urzędu Wojewódzkiego najnowsze dane dotyczące zakażeń #koronawirus.

Zakażenie potwierdzono u trzech kolejnych osób: kobiety 70-letniej, u kobiety 86-letniej oraz u mężczyzny 38-letniego. Przekazujemy Państwu informacje, które podał nam Śląski Urząd Wojewódzki – wszyscy zakażeni czują się dobrze i przebywają w izolacji domowej pod ścisłym nadzorem służb sanitarnych i lekarza chorób zakaźnych.
Życzymy im zdrowia!
Ponawiamy apel do mieszkańców, aby w tym trudnym czasie pozostawać w izolacji społecznej i w miarę możliwości nie opuszczać domów. Uważajcie na siebie!”.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl