szpital w Jastrzębiu

22 przypadki koronaworusa w szpitalu w Jastrzębiu!

Aż u u 22 osób z personelu medycznego i pacjentów w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju potwierdzono zarażenie koronawirusem!

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


W Jastrzębiu-Zdroju potwierdzono 22 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Została zamknięta izba przyjęć. Wśród zakażonych są osoby z personelu medycznego.

Jak wyjaśnia Marcelina Kowalska, rzecznik Wojewódzkiego Szpitala nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju:

W związku z pojawieniem się zagrożenia epidemiologicznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr w Jastrzębiu-Zdroju, dyrekcja zdecydowała o wstrzymaniu przyjęć. Czekamy na wszystkie wyniki pobranych próbek od pacjentów i personelu

Szpital podejmuje wszystkie niezbędne działania prewencyjne. Wprowadzono także procedury, mające na celu minimalizację zagrożenia.

Izba przyjęć zamknięta do odwołania

Izba przyjęć zostaje zamknięta do odwołania. W trosce o zdrowie wszystkich pacjentów i medyków przekazywanie paczek dla pacjentów hospitalizowanych w oddziałach zostaje wstrzymane.

*Zdjęcie pochodzi z oficjalnej str szpitala

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

szpital Previous post Szpitale w dobie koronawirusa
koronaworus w Czerwionce-Leszczynach Next post [AKTUALZIACJA] Kolejne 2 zakażenia w Czerwionce-Leszczynach!

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds