22 przypadki koronaworusa w szpitalu w Jastrzębiu!

22 przypadki koronaworusa w szpitalu w Jastrzębiu!

Aż u u 22 osób z personelu medycznego i pacjentów w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju potwierdzono zarażenie koronawirusem!

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

W Jastrzębiu-Zdroju potwierdzono 22 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Została zamknięta izba przyjęć. Wśród zakażonych są osoby z personelu medycznego.

Jak wyjaśnia Marcelina Kowalska, rzecznik Wojewódzkiego Szpitala nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju:

W związku z pojawieniem się zagrożenia epidemiologicznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr w Jastrzębiu-Zdroju, dyrekcja zdecydowała o wstrzymaniu przyjęć. Czekamy na wszystkie wyniki pobranych próbek od pacjentów i personelu

Szpital podejmuje wszystkie niezbędne działania prewencyjne. Wprowadzono także procedury, mające na celu minimalizację zagrożenia.

Izba przyjęć zamknięta do odwołania

Izba przyjęć zostaje zamknięta do odwołania. W trosce o zdrowie wszystkich pacjentów i medyków przekazywanie paczek dla pacjentów hospitalizowanych w oddziałach zostaje wstrzymane.

*Zdjęcie pochodzi z oficjalnej str szpitala

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl