Śmiertelne potrącenie na torach

Śmiertelne potrącenie na torach

W nocy, około godziny 1.00 w rejonie przejazdu kolejowego w dzielnicy Rybnika – Kamień doszło do śmiertelnego potrącenia. Zginął mężczyzna, którego tożsamość ustalają śledczy. Ruch kolejowy na tym odcinku został wstrzymany na kilka godzin. Policja wyjaśnia okoliczności tragedii.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Około godziny 1.00, w rejonie przejazdu kolejowego na ulicy Robotniczej doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny. Śledczy ustalają jego tożsamość oraz okoliczności tego zdarzenia. Z pierwszych ustaleń wynika, że pociąg towarowy potrącił śmiertelnie mężczyznę.

Zobacz także: Potrącono kobietę na torach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl