Placówki oświatowe w Czerwionce-Leszczynach nadal zamknięte!

Placówki oświatowe w Czerwionce-Leszczynach nadal zamknięte!

Placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym jest Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny, pozostaną nadal zamknięte.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jak wyjaśnia Burmistrz Gminy i Miasta, Wiesław Janiszewski:

Z uwagi na stały wzrost zakażeń na terenie regionu, a także Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, w trosce o bezpieczeństwo dzieci, ich rodzin oraz kadry pedagogicznej, po przeprowadzeniu licznych rozmów i konsultacji, w tym z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Rybniku, podjąłem decyzję o dalszym wstrzymaniu otwarcia placówek oświatowych. Kluczową kwestią jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom Gminy i Miasta”.

W sprawach przeprowadzenia zajęć rewalidacyjnych oraz konsultacji prosimy o bezpośredni kontakt z dyrektorami placówek.

Zobacz także: Rybnik otwiera żłobki i przedszkola

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl