Podcast Subregionu Zachodniego cz. X

Podcast Subregionu Zachodniego cz. X

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego, dziesiątego już odcinka – Podcast Subregionu Zachodniego. Tym razem gościem była Paulina Mikulska – masażysta leczniczy, tancerka, choreograf, pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Podcast Subregionu Zachodniego to wideo-wywiady z osobami wyspecjalizowanymi w konkretnej dziedzinie, mieszkającymi i działającymi w Subregionie Zachodnim. Prowadzącym jest wodzisławianin – Mateusz Kojzar.

W odcinku:

  • Rośnie moda na kosmetyki wytwarzane domowymi sposobami.
  • Czy można leczyć się samemu za pomocą roślin?
  • Gdzie można znaleść zioła potrzebne do wytworzenia kosmetyków i lekarstw?

Paulina Mikulska- z wykształcenia masażysta leczniczy, tancerka, choreograf, pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny. Zawodowo zajmuje się roślinami jako zielarz i fitoterapeuta.

Tradycyjnie zachęcamy do śledzenia Facebooka, gdzie znajdziecie więcej newsów i informacji.

Podcast Subregionu Zachodniego

Seria podcastów jest realizowana przez firmę Matech Production.
Jest to wodzisławska firma, która zajmuje się produkcją filmów reklamowych i spotów promocyjnych oraz wideorelacjami z wydarzeń.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Podcast Subregionu Zachodniego cz. IX

Podcast Subregionu Zachodniego cz. VIII

Podcast Subregionu Zachodniego cz. VII

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.