teatr

Dziś „Teatr na Ugorze”

Zapowiada się piękna, słoneczna sobota. Gminne Centrum Kultury w Nędzy zaprasza na „Teatr na Ugorze”, który odbędzie się dziś w godz. 15:00-21:00.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Objazdowy Festiwal Teatralny, pt. „Teatr na ugorze” już niebawem w Babicach, a dokładnie na boisku LKS „Sparta” przy ulicy Rybackiej, obok pięknego rezerwatu Łężczok. Na trawie niczym na deskach scenicznych zaprezentują się teatry z Lądka-Zdroju, Supraśla, Kleszczeli, Rzeszowa i Jastrzębia-Zdroju, które przeniosą widzów w świat baśni, fantazji, legend i niezwykłych opowieści. Muzycznie całość uświetni występ Pawła Pawlika- barda grającego na akordeonie. Nie zabraknie również warsztatów teatralnych i taneczno – muzycznych, będą tańce, hulańce i swawole. Ideą „Teatru na ugorze” jest pokazanie teatru w przestrzeniach kompletnie do tego nie przystosowanej, a skierowanej do osób, które na co dzień mają ograniczony dostęp do kultury.

Na Festiwal Teatru Objazdowego Gminne Centrum Kultury zaprasza całe rodziny, babcie, dziadków, ciocie i znajomych – ponieważ impreza skierowana jest do wszystkich grup wiekowych. Wstęp jest bezpłatny po wcześniejszym odbiorze wejściówek w GCK w Nędzy, ul. Strażacka 2.
Pomysłodawcą imprezy jest Fundacja Harmonicznego Chaosu z siedzibą w Pstrążnej. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura-Interwencje 2020”.

Wcześniej wspominaliśmy już o tym niezwykłym wydarzeniu. Na plakatach i w informacjach medialnych błędnie podano ulicę Wiejską 68, za co Gminne Centrum Kultury bardzo przeprasza.

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

FIS Grand Prix Previous post Jedyne zawody FIS Grand Prix dziś w Wiśle!
Podcast Subregionu Zachodniego cz.V Next post Podcast Subregionu Zachodniego cz.V