szkoła dzieci

Placówki oświatowe w Czerwionce-Leszczynach nadal zamknięte

Ze względu na pandemię koronawirusa placówki oświatowe w Czerwionce-Leszczynach pozostają zamknięte.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Już pisaliśmy o otwartych placówkach w Rybniku. Szkoły otwarto 1 czerwca. Jak mówił Piotr Kuczera:

Rozumiem, że sytuacja w każdej rodzinie jest odmienna. Są rodzice, którzy mimo swoich obaw są zmuszeni ze względu na sytuację zawodową czy rodzinną przyprowadzić swoje dzieci do placówek.

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski poinformował, że placówki oświatowe w gminie Czerwionka-Leszczyny pozostaną zamknięte do 26 czerwca.

Decyzję podjęto mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców gminy. Ze względu na ilość zachorowań w regionie burmistrz Janiszewski podjął decyzję o niewznawianiu zajęć w placówkach edukacyjnych. Dyrektorzy placówek oświatowych w gminie dokładają starań, aby egzaminy ósmoklasisty przeprowadzono w sposób bezpieczny i zgodny z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Źródło: Strona Miasta Czerwionka-Leszczyny

Zdj. Pixabay

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

kazik Previous post Mieszkańcy Bełku w nowym teledysku KAZIKA
Darmowe treningi dla wszystkich Next post Darmowe treningi dla wszystkich

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds