Darmowe treningi dla wszystkich

Darmowe treningi dla wszystkich

Luxtorpeda zaprasza dwa razy w tygodniu na darmowe treningi ogólnorozwojowe i biegowe dla wszystkich. Od najmłodszych po tych, którzy przeżywają drugą młodość.

Stowarzyszenie Luxtorpeda zaprasza wszystkich, niezależnie od wieku na wspólne treningi biegowe. Już od maja Luxtorpeda wznowiła treningi dla mieszkańców zarówno tych najmłodszych (2-8lat) jaki tych nieco starszych.

W związku z obostrzeniami związanymi z epidemią zajęcia zostały wstrzymany. Gdy tylko pojawiła się taka możliwość do zajęć z trenerką wróciło „Przedszkole lekkoatletyczne” czyli zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci. Równocześnie Luxtorpeda zaprasza młodzież i dorosłych dwa razy w tygodniu na treningi otwarte. Dzięki nim poprawicie sobie kondycję, siłę i wytrzymałość, a także poprawicie technikę. Zajęcia te są bezpłatne.

Obecnie zajęcia odbywają się na boisku w Szczejkowicach, co również daje możliwości do późniejszych dłuższych treningów w stronę „źródełka” i pojezierza Palowickiego.

Zajęcia odbywają się pod okiem jednej z klubowiczek Luxtorpedy – Kasi Pepel, trenującej kiedyś w klubie sportowym, teraz biegającej rekreacyjnie.

Zajęcia odbywają się w ramach projektu „Biegiem i na rowerze” dofinansowanym ze środków Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

Darmowe treningi odbywają się:

Przedszkole lekkoatletyczne (2-8 lat):
Środy i piątki o 17:30

Młodzież i dorośli:
Środa 18:30
Niedziela 9:00

Szychta na kwarantannie

Dla tych natomiast, którzy potrzebują motywacji w postaci rywalizacji zapraszamy do udziału w „Szychta na kwarantannie”. Rywalizacja trwa 30 dni i polega na wrzucaniu treningów, za które otrzymuje się punkty. Dodatkowo codziennie uczestnicy mają specjalne zadania do wykonania.

Zadania specjalne pojawią się na profilu FB “Szychty na Kwarantannie”.

Do rywalizacji można dołączyć w dowolnym momencie.

Na koniec chętni będą mogli wziąć udział w podsumowaniu, które odbędzie się 11.07.2020

W tym roku na uczestników miała czekać nowość. Rywalizacja drużynowa. W związku z tym w rywalziacji “Szychty na kwarantannie” (bo tak w tym roku nazywa się wydarzenie) mogą wziąć udział zespoły.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

szkoła dzieci Previous post Placówki oświatowe w Czerwionce-Leszczynach nadal zamknięte
marihuana Next post Zatrzymani za posiadanie marihuany i haszyszu