Olimpiada Lekkoatletyczna w Wodzisławiu

3 października na Stadionie Miejskim w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Olimpiada Lekkoatletyczna. Uczestnicy zmierzą się z olimpijskimi dystansami: 3000 m dla kobiet oraz 5000 m dla mężczyzn.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Program zawodów

Dla kategorii dzieci i młodzieży, biuro zawodów będzie czynne od godziny 16:30 do 17:30. Zawody dla najmłodszych odbędą się o godzinie 18:00, na dystansach 50 m, 100 m, 203 m, 407 m, 814 m, 1630 m. Dekorację zwycięzców przewidziano po przybyciu ostatniego zawodnika na metę i podliczeniu wyników. Biuro zawodów dla dorosłych pracować ma natomiast w godzinach 19:00-20:00. O godzinie 20:30 odbędzie się bieg główny kobiet, po czym – o godzinie 21:00 – bieg główny mężczyzn. Organizatorzy nagrodzą zwycięzców pół godziny po przybyciu ostatniego uczestnika.

Zapisy

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy dokonać zgłoszenia drogą elektroniczną, w siedzibie Klubu Sportowego Forma (osiedle 1 Maja 27, Wodzisław Śląski) lub poprzez pocztę elektroniczną, wysyłając zgłoszenie na adres [email protected]. Opłata startowa uiszczona w terminie od 16 do 30 września wynosi 35 zł, a w biurze zawodów – 40 złotych, dlatego warto zarejestrować się w dniach poprzedzających wydarzenie. Olimpiada Lekkoatletyczna jest natomiast bezpłatna w kategoriach dla dzieci i młodzieży na dystansach: 50, 100, 203, 407, 816.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć w regulaminie. Zawody sportowe organizowane są w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w Wodzisławiu Śląskim w roku 2020, współfinansowanego ze środków budżetu miasta.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

“Podróż do przyszłości” w Palowicach

W Gostyni polecieli w przyszłość

Ukradł rower. Policja publikuje wizerunek

Previous post Remont zameczku w Leszczynach dobiega końca
IV kolacja Next post IV kolacja międzysektorowa