Olimpiada Lekkoatletyczna w Wodzisławiu

Olimpiada Lekkoatletyczna w Wodzisławiu

3 października na Stadionie Miejskim w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Olimpiada Lekkoatletyczna. Uczestnicy zmierzą się z olimpijskimi dystansami: 3000 m dla kobiet oraz 5000 m dla mężczyzn.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


Program zawodów

Dla kategorii dzieci i młodzieży, biuro zawodów będzie czynne od godziny 16:30 do 17:30. Zawody dla najmłodszych odbędą się o godzinie 18:00, na dystansach 50 m, 100 m, 203 m, 407 m, 814 m, 1630 m. Dekorację zwycięzców przewidziano po przybyciu ostatniego zawodnika na metę i podliczeniu wyników. Biuro zawodów dla dorosłych pracować ma natomiast w godzinach 19:00-20:00. O godzinie 20:30 odbędzie się bieg główny kobiet, po czym – o godzinie 21:00 – bieg główny mężczyzn. Organizatorzy nagrodzą zwycięzców pół godziny po przybyciu ostatniego uczestnika.

Zapisy

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy dokonać zgłoszenia drogą elektroniczną, w siedzibie Klubu Sportowego Forma (osiedle 1 Maja 27, Wodzisław Śląski) lub poprzez pocztę elektroniczną, wysyłając zgłoszenie na adres [email protected] Opłata startowa uiszczona w terminie od 16 do 30 września wynosi 35 zł, a w biurze zawodów – 40 złotych, dlatego warto zarejestrować się w dniach poprzedzających wydarzenie. Olimpiada Lekkoatletyczna jest natomiast bezpłatna w kategoriach dla dzieci i młodzieży na dystansach: 50, 100, 203, 407, 816.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć w regulaminie. Zawody sportowe organizowane są w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w Wodzisławiu Śląskim w roku 2020, współfinansowanego ze środków budżetu miasta.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

“Podróż do przyszłości” w Palowicach

W Gostyni polecieli w przyszłość

Ukradł rower. Policja publikuje wizerunek

Patrycja Jędrzejewska

Mieszkanka Czerwionki-Leszczyn i lokalna patriotka. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. W wolnym czasie fotografuje przyrodę i pisze.