Kolacja międzysektorowa

Kolacja międzysektorowa

Centrum Organizacji Pozarządowych w Rybniku, mimo pandemii nie próżnuje! Już 13 sierpnia br. w godz. 18:00 – 20:00 w Restauracji Kassandra odbędzie się kolacja, mająca na celu integrację sektorów pozarządowego, biznesowego i samorządowego.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom organizacji pozarządowych zarejestrowanych w Rybniku lub działających na rzecz mieszkańców miasta. Organizatorzy zapraszają także przedstawicieli sektora biznesowego, chcących współpracować i wspierać środowisko NGO.

Goście specjalni

  • p. Piotr Masłowski – Z-ca Prezydenta Miasta Rybnik
  • p. Joanna Hawel – Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej
  • p. Monika Czubak – właścicielka i wiceprezes zarządu Kancelarii księgowo – podatkowej AV sp. z o.o., główna księgowa spółek i NGO’sów z 10-letnim doświadczeniem w finansach
  • p. Alicja Andraszyk – dyrektor zarządzająca i członek zarządu w Kancelarii księgowo – podatkowej AV sp. z o.o., księgowa spółek i NGO’sów z kilkuletnim doświadczeniem
  • p. Mariusz Juszczyk – właściciel firmy Digital Forecast; strateg, trener; konsultant specjalizujący się temacie marketingu, budowania produktów, wykorzystywania nowych mediów w organizacji i social sellingu.

Prelekcje

Kolację otworzy p. Piotr Masłowski – Z-ca Prezydenta Rybnika i wygłosi przemówienie nt. prognozy sytuacji NGO w Rybniku na 2021 rok. Następnie odbędą się 20-minutowe prelekcje:

1) Tarcza 4.0 – skrótowe omówienie wszystkich programów wsparcia i pomocy dla NGO – AV sp. z o.o.

2) 8 najczęściej popełnianych błędów przy sporządzaniu oferty sponsorskiej dla biznesu – Digital Forecast

3) Czerwiec to nowy styczeń – COP i wsparcie NGO w nowej rzeczywistości – Fundacja Cylinder.

Nie zabraknie czasu na rozmowy i pyszną kolację

Następnie będzie czas na integrację, rozmowy w kuluarach oraz kolację, w której udział jest bezpłatny. Posiłki dostępne będą w wariantach mięsnych i wegetariańskich. Prośby i preferencje z tym związane prosimy zgłaszać w formularzu zgłoszeniowym.

Limit miejsc wynosi 16 osób, dlatego obowiązują zapisy. Zgłoś swój udział – kliknij tutaj.

W przypadku dobrej pogody, celem zapewnienia bezpiecznych warunków spotkania wydarzenie odbędzie się w formule plenerowej, na świeżym powietrzu.

Centrum Organizacji Pozarządowych jest współfinansowane ze środków Miasta Rybnika. COP prowadzi Fundacja Cylinder oraz Fundacja Imago.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Konkurs na inicjatywy lokalne

Konkurs na Inicjatywy Lokalne – nabór przedłużony

Centrum Organizacji Pozarządowych w Rybniku

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.