III kolacja międzysektorowa

III kolacja międzysektorowa

16 września w godz. 18:00 – 20:00 w Restauracji Wierzbowe Zacisze przy ul. Raciborskiej 86 w Rybniku odbędzie się III kolacja międzysektorowa. Spotkanie poświęcone będzie, m.in tematowi wsparcia osób z niepełnosprawnościami.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


To już III kolacja międzysektorowa. Dedykowana jest przedstawicielom organizacji pozarządowych, zarejestrowanych w Rybniku lub działających na rzecz mieszkańców miasta. Organizatorzy zapraszają również reprezentantów świata biznesu, chcących współpracować i wspierać środowisko NGO, a także przedstawicieli sektora samorządowego.

Krótkie prelekcje wygłoszą następujące organizacje:

Tradycyjnie udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak trzeba zgłosić swój udział tutaj. Menu dostępne będzie w wariancie: mięsnym i wegetariańskim. Obowiązuje limit 30 osób.

Centrum Organizacji Pozarządowych jest współfinansowane ze środków Miasta Rybnika. COP prowadzi Fundacja Cylinder oraz Fundacja Imago.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Kolacja międzysektorowa

Pozarządowa kolacja w Rybniku

Centrum Organizacji Pozarządowych w Rybniku

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.