Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim

Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim

20 sierpnia 2020 r. oficjalnie zostało otwarte Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Centrum Aktywności Społecznej znajduje się przy ulicy Styczyńskiego 2 w budynku zlokalizowanym na wodzisławskim Rynku. Ładnie odrestaurowane pomieszczenia przeznaczone są dla organizacji pozarządowych.

Jak podaje Urząd Miasta:

Do dyspozycji organizacji non-profit pozostają sale do przechowywania dokumentacji, pomieszczenia biurowe z pełnym wyposażeniem, dostępem do internetu, sale konferencyjne, a także zaplecze socjalno-sanitarne.

W centrum znajdzie się także miejsce dla osób, które mają pomysł, czas i energię i zapał, by pomagać innym. Wszelkie informacje na temat funkcjonowania CAS-u można uzyskać na stronie internetowej Miasta Wodzisławia Śląskiego w tej zakładce.

Wspaniale, że takie miejsca powstają. Przypomnijmy, że Centrum Organizacji Pozarządowych w Rybniku także aktywnie działa, natomiast Czerwionka-Leszczyny postanowiła je zamknąć.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Pozarządowa kolacja w Rybniku

Dobre rządzenie – decyzje angażujące zainteresowane strony z poszanowaniem dla wszystkich

Konkurs na inicjatywy lokalne

Konkurs na Inicjatywy Lokalne – nabór przedłużony

Inicjatywy Sołeckie nie dla Czerwionki-Leszczyn

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl