objazdy

Uwaga na objazdy w Jastrzębiu-Zdroju

Od 26 sierpnia wyłączona z ruchu zostanie aleja Piłsudskiego w rejonie wiaduktu oraz fragment ulicy Północnej – od skrzyżowania z aleją Piłsudskiego do budynku prokuratury. Objazdy czekają także pasażerów komunikacji miejskiej.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Jak podaje urząd miasta w Jastrzębiu-Zdroju, ruszają prace związane z przebudową wiaduktu oraz budową ronda na skrzyżowaniu alei Piłsudskiego z ulicami Graniczną i Północną. O sprawie pisaliśmy już wcześniej.

Sprawdź objazdy

Objazdy zostały wytyczone aleją Piłsudskiego, ul. Sybiraków, ul. Północną, Grodzką i Pszczyńską. Zaczną one obowiązywać od najbliższej środy (26.08).

Uwaga, pasażerowie komunikacji miejskiej

Zmiany nie ominą pasażerów komunikacji miejskiej. Przystanek autobusowy przy Urzędzie Miasta przeniesiony zostanie przed skrzyżowanie alei Piłsudskiego z ulicami Harcerską i Katowicką. Znajdował się będzie na wysokości przychodni. Rozkład jazdy autobusów pozostanie bez zmian. Na ulicy Katowickiej wprowadzony zostanie obustronny zakaz zatrzymywania (na odcinku od alei Piłsudskiego do łącznika z ulicą Północną).

Przebudowa wiaduktu będzie kosztowała prawie 18 milionów 370 tysięcy złotych. Na budowę wiaduktu i ronda na skrzyżowaniu ulic Graniczna-Północna-Aleja Piłsudskiego firma Eurovia Polska S.A. ma tylko 680 dni.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Utrudnienia na 929

Powstanie rondo na Rybnickiej

Remont zameczku w Leszczynach

Burmistrz Kęty Previous post Burmistrz Gminy Kęty mówi dość!
Centrum Aktywności Społecznej Next post Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds