Uwaga na objazdy w Jastrzębiu-Zdroju

Uwaga na objazdy w Jastrzębiu-Zdroju

Od 26 sierpnia wyłączona z ruchu zostanie aleja Piłsudskiego w rejonie wiaduktu oraz fragment ulicy Północnej – od skrzyżowania z aleją Piłsudskiego do budynku prokuratury. Objazdy czekają także pasażerów komunikacji miejskiej.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jak podaje urząd miasta w Jastrzębiu-Zdroju, ruszają prace związane z przebudową wiaduktu oraz budową ronda na skrzyżowaniu alei Piłsudskiego z ulicami Graniczną i Północną. O sprawie pisaliśmy już wcześniej.

Sprawdź objazdy

Objazdy zostały wytyczone aleją Piłsudskiego, ul. Sybiraków, ul. Północną, Grodzką i Pszczyńską. Zaczną one obowiązywać od najbliższej środy (26.08).

Uwaga, pasażerowie komunikacji miejskiej

Zmiany nie ominą pasażerów komunikacji miejskiej. Przystanek autobusowy przy Urzędzie Miasta przeniesiony zostanie przed skrzyżowanie alei Piłsudskiego z ulicami Harcerską i Katowicką. Znajdował się będzie na wysokości przychodni. Rozkład jazdy autobusów pozostanie bez zmian. Na ulicy Katowickiej wprowadzony zostanie obustronny zakaz zatrzymywania (na odcinku od alei Piłsudskiego do łącznika z ulicą Północną).

Przebudowa wiaduktu będzie kosztowała prawie 18 milionów 370 tysięcy złotych. Na budowę wiaduktu i ronda na skrzyżowaniu ulic Graniczna-Północna-Aleja Piłsudskiego firma Eurovia Polska S.A. ma tylko 680 dni.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Utrudnienia na 929

Powstanie rondo na Rybnickiej

Remont zameczku w Leszczynach

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.