Aquarione

Bezpłatne poniedziałki w Aquarion

Już od 21 września żorzanie ponownie będą mogli bezpłatnie skorzystać z atrakcji Parku Wodnego Aquarion w ramach programu „Bezpłatne poniedziałki dla mieszkańców”. W ostatnim czasie z powodu ograniczeń, program był zawieszony.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Jak informuje Urząd Miasta w Żorach, mieszkańcy mogą za darmo skorzystać z oferty Parku Wodnego Aquarion.

Darmowa godzina. Jak skorzystać?

By skorzystać z programu należy rozpocząć pobyt w obiekcie w godzinach pomiędzy 6:00 a 6:59 lub pomiędzy 18:00 a 18:59 – w każdy poniedziałek, poza poniedziałkami, w które wypada dzień ustawowo wolny od pracy oraz w trakcie trwania przerwy technicznej. Bezpłatne korzystanie z basenu obowiązuje jednak tylko przez 60 minut. W tym czasie do dyspozycji mieszkańców są różne atrakcje, takie jak: zjeżdżalnie, rwąca rzeka, grota solna, jacuzzi czy sauny.

Jednak, jak informuje UM Żory:

Jeśli wizyta w parku wodny potrwa dłużej niż 60 minut, to za dodatkowy czas mieszkaniec będzie musiał dopłacić indywidualnie, zgodnie z obowiązującym cennikiem

Skorzystanie z programu jest możliwe na podstawie specjalnego biletu, uzyskanego w przedziale czasu objętym programem. Nieodpłatne wejścia dla mieszkańców nie obejmują wejść grup zorganizowanych, uczestników zajęć ujętych harmonogramem oraz korzystania z zajęć dodatkowych, takich jak: wszystkie formy Aqua Fitness czy zajęcia nauki pływania (indywidualne lub grupowe). Liczba osób korzystających z bezpłatnych wejść jest ograniczona (w ciągu jednej godziny może z niego korzystać maksymalnie 188 osób).

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wypadek w kopalni Rydułtowy. Zginął górnik

Potrącenie na przejściu dla pieszych w Rybniku

Pijany kierowca autobusu zatrzymany, dzięki reakcji pasażera

W Gostyni polecieli w przyszłość

Ukradł rower. Policja publikuje wizerunek

nielegalne wyścigi Previous post Nielegalne wyścigi w Żorach
Next post Mural między pokoleniami