Ukradł rower. Policja publikuje wizerunek

Ukradł rower. Policja publikuje wizerunek

Rybniccy policjanci poszukują sprawcy kradzieży roweru z silnikiem elektrycznym marki Bosch Herkules o wartości 3.000 zł. Policja publikuje wizerunek.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


25 lipca mężczyzna ukradł rower w rejonie galerii przy ulicy Chrobrego w Rybniku. Jest to rower z sinikiem elektrycznym marki Bosch Herkules, koloru białego o wartości 3.000 zł.

Za zgodą rybnickiej prokuratury, policja opublikowała wizerunek z monitoringu, gdzie kamery zarejestrowały podejrzanego. Policja usiłuje ustalić tożsamość mężczyzny.

Jeśli rozpoznajecie mężczyznę, widocznego na zdjęciach, policja prosi o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 47 85 582 80.

Źródło: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

W Gostyni polecieli w przyszłość

Pijany kierowca autobusu zatrzymany, dzięki reakcji pasażera

Potrącenie na przejściu dla pieszych w Rybniku

MKS Wodzisław: Nieoficjalne Mistrzostwa Polski U14 M – Radom 2020

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.