Ukradł rower. Policja publikuje wizerunek

Ukradł rower. Policja publikuje wizerunek

Rybniccy policjanci poszukują sprawcy kradzieży roweru z silnikiem elektrycznym marki Bosch Herkules o wartości 3.000 zł. Policja publikuje wizerunek.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

25 lipca mężczyzna ukradł rower w rejonie galerii przy ulicy Chrobrego w Rybniku. Jest to rower z sinikiem elektrycznym marki Bosch Herkules, koloru białego o wartości 3.000 zł.

Za zgodą rybnickiej prokuratury, policja opublikowała wizerunek z monitoringu, gdzie kamery zarejestrowały podejrzanego. Policja usiłuje ustalić tożsamość mężczyzny.

Jeśli rozpoznajecie mężczyznę, widocznego na zdjęciach, policja prosi o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 47 85 582 80.

Źródło: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

W Gostyni polecieli w przyszłość

Pijany kierowca autobusu zatrzymany, dzięki reakcji pasażera

Potrącenie na przejściu dla pieszych w Rybniku

MKS Wodzisław: Nieoficjalne Mistrzostwa Polski U14 M – Radom 2020

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl