W Gostyni polecieli w przyszłość

W Gostyni polecieli w przyszłość

W ubiegłą sobotę odbył się pierwsze z trzech spotkań pod nazwą „Podróż do przyszłości”. Gospodarzem był Gostyń.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

W programie spotkania znalazła się przestrzeń na dyskusję o książce, warsztaty teatralne oraz teatru bez ognia.

Biblioteka z Gostyni zorganizowała pierwsze spotkanie klubu Zaczytanych Rodzin, który właśnie startuje ze swoją działalnością. Szczególnie ciekawy był występ Teatru Ognia z Żor, który wprowadził w refleksję nad tematem ogromu naszej planety i tego jak ją traktujemy.

Dziś przedstawiamy Wam galerię z tego wydarzenia i zachęcamy do następnego, który odbędzie się już 19.09 w Palowicach (gmina Czerwionka-Leszczyny)

1

Zdjęcie 1 z 9

Wszystko działo się w ramach projektu realizowanego przez grupę inicjatywną „Polska 2050 Ekipa Śląskie”. Projekt „Podróż do przyszłości” dofinansowany jest z programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Więcej w lokalsi.net

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Michał Toman

Z wykształcenia chemik, z zamiłowania społecznik. W organizacjach pozarządowych działa od 2012 roku. Współzałożyciel Stowarzyszenia Luxtorpeda, Stowarzyszenia Redukowania Bierności, Stowarzyszenia Aktywni Społecznie. W 2018 roku wybrany na funkcję radnego w Czerwionce-Leszczyny.