Podróż do przyszłości

W Gostyni polecieli w przyszłość

W ubiegłą sobotę odbył się pierwsze z trzech spotkań pod nazwą „Podróż do przyszłości”. Gospodarzem był Gostyń.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


W programie spotkania znalazła się przestrzeń na dyskusję o książce, warsztaty teatralne oraz teatru bez ognia.

Biblioteka z Gostyni zorganizowała pierwsze spotkanie klubu Zaczytanych Rodzin, który właśnie startuje ze swoją działalnością. Szczególnie ciekawy był występ Teatru Ognia z Żor, który wprowadził w refleksję nad tematem ogromu naszej planety i tego jak ją traktujemy.

Dziś przedstawiamy Wam galerię z tego wydarzenia i zachęcamy do następnego, który odbędzie się już 19.09 w Palowicach (gmina Czerwionka-Leszczyny)

1

Zdjęcie 1 z 9

Wszystko działo się w ramach projektu realizowanego przez grupę inicjatywną „Polska 2050 Ekipa Śląskie”. Projekt „Podróż do przyszłości” dofinansowany jest z programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

pijany kierowca autobusu Previous post Pijany kierowca autobusu zatrzymany, dzięki reakcji pasażera
ukradł rower Next post Ukradł rower. Policja publikuje wizerunek

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds