nielegalne wyścigi

Nielegalne wyścigi w Żorach

Policjanci z Żor nie dopuścili do nielegalnych wyścigów fanów tuningowych samochodów. Łącznie „wlepili” 11 mandatów, zatrzymali 5 dowodów rejestracyjnych i jedno prawo jazdy.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Nielegalne wyścigi miały się odbyć 13 września, późnym wieczorem w Żorach, na ulicy Francuskiej. Jednak policja zjawiła się tam wcześniej i pokrzyżowała plany uczestników nielegalnego wyścigu.

Mundurowi przybyli na miejsce ok godz. 19:00, gdzie czekało kilku fanów. Uczestnikom nie opłaciły się nielegalne wyścigi. Nałożyli 11 mandatów na łączną kwotę 1 800 zł. Zatrzymali 5 dowodów rejestracyjnych i jedno prawo jazdy. Sporządzili także wniosek do sądu przeciwko jednemu z uczestników zlotu. Główny nacisk kładli na stan techniczny i wyposażenie samochodów.

Interwencję przeprowadzili kryminalni i mundurowi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wypadek w kopalni Rydułtowy. Zginął górnik

Potrącenie na przejściu dla pieszych w Rybniku

Dyżury pracownika MZK – ruszają mobilne biura

Otwarcie nowej biblioteki w Żorach

Ankieta, nt. lokalnych zagrożeń społecznych w Żorach

zginął górnik Previous post Wypadek w kopalni Rydułtowy. Zginął górnik
Aquarione Next post Bezpłatne poniedziałki w Aquarion

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds