sposoby zarobku

Alternatywne sposoby zarobku

To miały być nasze najdłuższe wakacje w życiu. Koniec szkoły, stresu związanego z egzaminami, po prostu ta wyczekiwana wolność. Planowaliśmy podróże, pierwsze prace, imprezy… Niestety, będzie to wyglądało troszeczkę inaczej. 

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Obecna sytuacja zmusiła nas do zmiany tego, co zamierzaliśmy. Stopniowe znoszenie obostrzeń dopiero niedawno pozwoliło nam się ze sobą spotykać, więc mowa o jakiś większych przedsięwzięciach nie jest, póki co możliwa.

Większość z nas nadal jest na utrzymaniu rodziców, dlatego tak bardzo zależy nam na zdobyciu sezonowej pracy, by samemu zarobić pieniądze na nasze potrzeby i spróbować zacząć się usamodzielniać i uniezależniać. Przez wybuch pandemii będzie, to jednak trudne. Szczególnie, że gospodarka bardzo przez to ucierpiała i nie tylko młodzież będzie szukała zatrudnienia.

Sposoby zarobku

Jesteśmy jednak “pokoleniem Z” i od dzieciństwa mamy styczność z technologią, która w tej sytuacji jest niesamowicie pomocna. W internecie możemy znaleźć bardzo dużo ofert pracy zdalnej. Coraz więcej poszukiwanych jest osób do prowadzenia social mediów różnych firm. Osoba taka jest odpowiedzialna za fanpage i profile danego przedsiębiorstwa na portalach typu facebook czy instagram. Bez wychodzenia z domu możemy zarobić także na przepisywaniu, czy tłumaczeniu tekstów/nagrań/książek, bądź wypełnianiu ankiet.

Jeśli ktoś jest dobry z danego przedmiotu, może dawać internetowe korepetycje.

Także mimo tego, że pandemia pokrzyżowała nasze plany i wprowadziła nas w niezbyt przyjemny nastrój i nastawienie, myślę że nasze pokolenie mimo tych trudności sobie poradzi i znajdzie wyjście z tej sytuacji.

Zobacz także: BOOKCROSSING, czyli “uwalnianie książek”

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Niższe stawki dla ogródków Previous post Wodzisław: Niższe stawki dla ogródków
koronawirusem Next post JSW walczy z koronawirusem. Pierwsze zachorowania na Budryku