sposoby zarobku

Alternatywne sposoby zarobku

To miały być nasze najdłuższe wakacje w życiu. Koniec szkoły, stresu związanego z egzaminami, po prostu ta wyczekiwana wolność. Planowaliśmy podróże, pierwsze prace, imprezy… Niestety, będzie to wyglądało troszeczkę inaczej. 

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Obecna sytuacja zmusiła nas do zmiany tego, co zamierzaliśmy. Stopniowe znoszenie obostrzeń dopiero niedawno pozwoliło nam się ze sobą spotykać, więc mowa o jakiś większych przedsięwzięciach nie jest, póki co możliwa.

Większość z nas nadal jest na utrzymaniu rodziców, dlatego tak bardzo zależy nam na zdobyciu sezonowej pracy, by samemu zarobić pieniądze na nasze potrzeby i spróbować zacząć się usamodzielniać i uniezależniać. Przez wybuch pandemii będzie, to jednak trudne. Szczególnie, że gospodarka bardzo przez to ucierpiała i nie tylko młodzież będzie szukała zatrudnienia.

Sposoby zarobku

Jesteśmy jednak “pokoleniem Z” i od dzieciństwa mamy styczność z technologią, która w tej sytuacji jest niesamowicie pomocna. W internecie możemy znaleźć bardzo dużo ofert pracy zdalnej. Coraz więcej poszukiwanych jest osób do prowadzenia social mediów różnych firm. Osoba taka jest odpowiedzialna za fanpage i profile danego przedsiębiorstwa na portalach typu facebook czy instagram. Bez wychodzenia z domu możemy zarobić także na przepisywaniu, czy tłumaczeniu tekstów/nagrań/książek, bądź wypełnianiu ankiet.

Jeśli ktoś jest dobry z danego przedmiotu, może dawać internetowe korepetycje.

Także mimo tego, że pandemia pokrzyżowała nasze plany i wprowadziła nas w niezbyt przyjemny nastrój i nastawienie, myślę że nasze pokolenie mimo tych trudności sobie poradzi i znajdzie wyjście z tej sytuacji.

Zobacz także: BOOKCROSSING, czyli “uwalnianie książek”

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Niższe stawki dla ogródków Previous post Wodzisław: Niższe stawki dla ogródków
koronawirusem Next post JSW walczy z koronawirusem. Pierwsze zachorowania na Budryku