Życzenia dla babci i dziadków

Czy wiecie, że pomysł obchodzenia Waszego święta narodził się w 1964 roku?

Pomysłodawcą obchodów był tygodnik „Kobieta i życie”, a rok później święto popularyzował „Express Poznański”. Za jego głównego pomysłodawcę uważa się Kazimierza Fliegera.

Wszystkiego najlepszego!

Życzymy wszystkim babciom i dziadkom (obchodzącym dziś i jutro swoje święta) samych uśmiechów, pociechy z wnuków, wspaniałych kolejnych lat. Życzymy także zdrowia, bo to ono jest najważniejsze – w każdym wieku!

Redakcja lokalsi.net

Previous post Jejkowice: ruszył punkt konsultacyjny dla programów „Czyste powietrze” oraz „Mój prąd”
Next post Za dwa dni rusza głosowanie na Wodzisławski Budżet Obywatelski

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds