V Pływacki Test Coopera

V Pływacki Test Coopera

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza 26 września na „Lagunę”, gdzie odbędzie się V Pływacki Test Coopera.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


Test rozpocznie się o godz. 18:00, na krytej pływalni “Laguna” w Jastrzębiu-Zdroju (ul. Warszawska 11). Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Organizator zapewnia 1 tor na rozgrzewkę, podczas trwania całej imprezy. Start pierwszej serii o godz. 18:10, kolejne serie będą co 20 min, tj. 18:30; 18:50; 19:10; 19:30 w maksymalnie 10-osobowych grupach.

Czym jest Test Coopera?

Jak informuje Organizator, pływacki Test Coopera to próba wytrzymałościowa polegająca na 12-minutowym, nieprzerwanym pływaniu dowolnym stylem. Uczestnicy na gwizdek startera starają się pokonać jak najdłuższy dystans.

Celem imprezy jest propagowanie zdrowego stylu życia, popularyzacja pływania oraz zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa sportowego.

Jak się zapisać?

Zapisać się można wyłącznie przez panel elektroniczny, a także w dniu imprezy. Limit uczestników wynosi 50 osób. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą Pływacki Test Coopera otrzymują pamiątkowy imienny certyfikat oraz drobne upominki.

Więcej informacji znajduje się na stronie MOSiRu.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Aresztowany za zabójstwo

Podcast Subregionu Zachodniego cz. VII

PGG znowu w tarapatach

Olimpiada Lekkoatletyczna w Wodzisławiu

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.