Aresztowany za zabójstwo

Aresztowany za zabójstwo

Rudzki sąd aresztował mężczyznę, który jest podejrzany o zabójstwo. 42-latkowi grozi dożywocie.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

W zeszłym tygodniu policja z Rudy, otrzymała niepokojące zgłoszenie. Kobieta zgłosiła, że nie może nawiązać kontaktu ze swoim znajomym.

Gdy mundurowi pojechali pod wskazany adres, znaleźli ciało 59-latka. Wszystko wskazywało na zabójstwo. Przeprowadzone czynności oraz przesłuchania doprowadziły policję do sprawcy.

42-letni mieszkaniec Rudy został zatrzymany po 4 dniach śledztwa. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na postawienie mu zarzutów.

Mężczyźnie grozi dożywocie, a tymczasem rudzki sąd aresztował go na 3 miesiące.

Źródło: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Oszukiwali metodą “na policjanta”. Zostali zatrzymani

Z historią w szczewikach

PGG znowu w tarapatach

IV kolacja międzysektorowa

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl