Problem z obiorem śmieci?

Problem z obiorem śmieci?

Dostajemy od Was liczne e-maile, że śmieci znowu zalegają przed posesjami. Firma PreZero boryka się z problemem długoterminowych nieobecności pracowników spowodowanych zachorowaniami na COVID-19 oraz kwarantannami.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

Otrzymujemy od Was liczne wiadomości dotyczące śmieci, które znowu nie są odbierane w terminie. Poruszaliśmy ten problem wielokrotnie.

Przykładowa wiadomość mieszkańca:

Witam, czy możecie sprawdzić co znowu się dzieje z odbiorem śmieci? Od wczoraj odpady nie zostały wywiezione. Płacimy coraz więcej, a jakość wykonywanych usług jest coraz gorsza

Zapytaliśmy rzecznik Czerwionki-Leszczyn, Hannę Piórecką-Nowak o zaistniałą sytuację. Jak się dowiadujemy:

W związku z brakami personalnymi dział logistyki firmy organizuje przesunięcia osobowe pracowników z innych stanowisk do pracy przy odbiorze odpadów, aby zapewnić bieżącą obsługę w terenie. Reorganizacja, jak przyznaje PreZero, jest niezwykle trudna. Firma stara się optymalnie organizować pracę osób, które pozostały do jej dyspozycji. Ze względu na braki w załodze przedsiębiorstwo informuje, że mogą wystąpić opóźnienia realizacji usług w ramach przyjętych harmonogramów odbioru odpadów. Firma dokłada starań, aby opóźnienia nie były dłuższe niż jeden dzień.

Wraz z firmą PreZero przepraszamy Mieszkańców za niedogodności

Wszystko wskazuje na to, że mieszkańcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.