śmieci

Co z odbiorem odpadów w czasie zagrożenia?

Firma KOMART odbiorca odpadów m.in w Czerwionce-Leszczynach czy Knurowie wydał komunikat. Informuje mieszkańców o zmiana w harmonogramie odbioru odpadów.

W komunikacie czytamy, że względu na wprowadzony przez Rząd Polski stan zagrożenia epidemiologicznego wywołanego koronawirusem wraz z ograniczeniami wynikającymi z rozporządzeń nasza spółka począwszy od dnia 17 marca br. do dnia 29 marca br. ogranicza świadczenie usług o:

  • czasowe zamknięcie Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych;
  • czasowe zaniechanie odbioru odpadów pochodzących z selektywnej zbiórki tj. (metal, tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe, papier i tektura oraz szkło) z posesji jednorodzinnych;
  • czasowe zamknięcia Punktów Obsługi Klienta.

Co zatem ze śmieciami?

Z zaistniałą sytuacją odpady pochodzące z selektywnej zbiórki zostaną
odebrane w terminach późniejszych. Odbiór odpadów z posesji wielorodzinnych będzie się odbywał zgodnie z harmonogramem.

Sprawą zainteresowali się radni ze Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, Marcin Stempniak i Michał Toman. Pracownica firmy KOMART poinformowała o przyczynach takiej decyzji.

Na stronie portalu społecznościowego stowarzyszenia czytamy:

https://www.facebook.com/ASyCL/posts/879541675804259

Wszelkie informacje związane z odbiorem odpadów będą aktualizowane na stronie internetowej www.komart.pl .

Granica państwa Previous post Przejście graniczne w Gołkowicach otwarte
Jan Krzysztof Ardanowski Next post Kryzys to też okazja? Wzrost cen produktów

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds