Policjant w czasie wolnym zatrzymał złodzieja

Policjant w czasie wolnym zatrzymał złodzieja

Policjant z rybnickiej komendy, podczas zakupów w sklepie zatrzymał złodzieja alkoholu. Po dogonieniu i obezwładnieniu mężczyzny, przekazał go w ręce mundurowych z Pszowa.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

W jednym z marketów w Pszowie, policjant zauważył podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Złodziej ukradł dwie butelki whisky, po czym uciekł ze sklepu. Policjant ruszył za nim w pościg, po czym zatrzymał złodzieja i go obezwładnił. Został przekazany mundurowym z Pszowa, a skradziony towar wrócił do sklepu.

Jak się okazało 20-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości za wcześniejsze przewinienia.

Zdjęcie: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Okradł kościelne skarbonki

Plac zabaw w Niedobczycach zdewastowany!

Kierowca opla miał ponad promil alkoholu

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.