Kierowca opla miał ponad promil alkoholu

Kierowca opla miał ponad promil alkoholu

Policja zatrzymała 45-letniego, pijanego kierowcę opla dzięki reakcji świadków. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wczoraj, około godziny 22.15 dyżurny rybnickiej komendy otrzymał informację o pijanym kierowcy, poruszającym się w kierunku ulicy Prostej. Mundurowi zatrzymali kierowcę opla do kontroli i sprawdzili stan jego trzeźwości. Miał w organiźmie ponad promil alkoholu. O jego losie zadecyduje prokuratura i sąd. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Jego samochód został odholowany na strzeżony parking.

Śląska policja apeluje:

Przypominamy, że jazda w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Osoba, która zdecyduje się prowadzić samochód pod wpływem alkoholu musi liczyć się nie tylko z konsekwencjami prawnymi. Nieodpowiedzialna przejażdżka może się również skończyć tragedią na drodze i śmiercią przypadkowej osoby. Reagujmy za każdym razem, gdy wiemy, że za kierownicę wsiada nietrzeźwy!

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Pijany kierowca w Czerwionce-Leszczynach zatrzymany!

Pijany kierowca dachował w Czerwionce-Leszczynach

Pijany kierowca uszkodził samochody

Pijany rowerzysta miał 3 promile

Pijany kierowca sfingował napad i kradzież samochodu. Nagrał go monitoring

Agresywny kierowca chciał przejechać pijanego rowerzystę

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl