Policjant na wolnym złapał złodzieja

Policjant na wolnym złapał złodzieja

Rybnicki policjant z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą w czasie wolnym od służby, podczas zakupów w jednym z marketów na terenie Rybnika zauważył agresywnego mężczyznę, który krzyczał i szarpał się z innym klientem, który usiłował go zatrzymać. Policjant szybko interweniował.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


W markecie na ulicy 3 Maja w Rybniku doszło do próby kradzieży. Rybnicki policjant, w czasie wolnym na zakupach, zauważył podejrzanego mężczyznę, który zachowywał się agresywnie i szarpał z innym klientem.

Mężczyzna usiłował wyjść ze sklepu, nie płacąc za zakupy. Policjant zareagował. 27-latek trafił w ręce mundurowych z prewencji, a odzyskany towar wrócił do sklepu. Jak się później okazało, w innym z marketów ten sam mężczyzna skradł alkohol.

Źródło: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Rusza II część “Przystanek kulturalny Nędza”

PGG znowu w tarapatach

Oszukiwali metodą “na policjanta”. Zostali zatrzymani

Dębieńsko: budowa nowego przedszkola nie ruszy

Policjant w czasie wolnym zatrzymał złodzieja

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.