policjant na wolnym

Policjant na wolnym złapał złodzieja

Rybnicki policjant z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą w czasie wolnym od służby, podczas zakupów w jednym z marketów na terenie Rybnika zauważył agresywnego mężczyznę, który krzyczał i szarpał się z innym klientem, który usiłował go zatrzymać. Policjant szybko interweniował.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


W markecie na ulicy 3 Maja w Rybniku doszło do próby kradzieży. Rybnicki policjant, w czasie wolnym na zakupach, zauważył podejrzanego mężczyznę, który zachowywał się agresywnie i szarpał z innym klientem.

Mężczyzna usiłował wyjść ze sklepu, nie płacąc za zakupy. Policjant zareagował. 27-latek trafił w ręce mundurowych z prewencji, a odzyskany towar wrócił do sklepu. Jak się później okazało, w innym z marketów ten sam mężczyzna skradł alkohol.

Źródło: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Rusza II część “Przystanek kulturalny Nędza”

PGG znowu w tarapatach

Oszukiwali metodą “na policjanta”. Zostali zatrzymani

Dębieńsko: budowa nowego przedszkola nie ruszy

Policjant w czasie wolnym zatrzymał złodzieja

Przystanek Kultury Nędza II Previous post Rusza II część „Przystanek kulturalny Nędza”
dzień otwarty Twinpigs Next post Dzień Otwarty w Twinpigs! Atrakcje za darmo

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds