Podcast Subregionu Zachodniego odc. XVII

Podcast Subregionu Zachodniego odc. XVII

Zapraszamy na nowy, świeży odcinek Podcastu Subregionu Zachodniego. W odcinku wystąpił Michał Nowak – Robin Hood z Rybnika.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Podcast Subregionu Zachodniego to wideo-wywiady z osobami wyspecjalizowanymi w konkretnej dziedzinie, mieszkającymi i działającymi w Subregionie Zachodnim. Prowadzącym jest wodzisławianin – Mateusz Kojzar.

W odcinku:
  • Towarzystwa ubezpieczeniowe i zaniżanie wypłacanych odszkodowań.
  • Banki i ich produkty finansowe kontra klienci.
  • Pomoc osobom z kredytami frankowymi.

Michał Nowak: od 2002 roku związany z bankowością, a od 2012 zajmujący się rynkiem odszkodowań powypadkowych. Nieprzerwanie od 10 lat pomaga swoim klientom otrzymać maksymalne odszkodowania, a od ponad 3 lat odzyskiwać pieniądze z banków i instytucji finansowych. Pomaga również tzw. Frankowiczom.

Zachęcamy do śledzenia Facebooka, gdzie znajdziecie więcej newsów i informacji.

Podcast Subregionu Zachodniego

Seria podcastów jest realizowana przez firmę Matech Production.
Jest to wodzisławska firma, która zajmuje się produkcją filmów reklamowych i spotów promocyjnych oraz wideo-relacjami z wydarzeń. Wszystkie poprzednie odcinki znajdziecie na naszym portalu.

Zobacz także: Podcast Subregionu Zachodniego #16

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

sesja RM CPK Previous post Sesja RM w Czerwionce-Leszczynach. „Stanowcze NIE dla przebiegu CPK w takiej formule”
wybory Next post Kto burmistrzem Czerwionki-Leszczyn? [SONDA]

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds