Piknik rodzinny z HRmax’em

Piknik rodzinny z HRmax’em

Żorska grupa biegowa zaprasza na piknik. Dobra zabawa dla najmłodszych miłośników sportu gwarantowana.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

Jak dowiadujemy się ze strony żorskiego klubu HRmax, już 29 sierpnia najmłodsi będą mogli uczestniczyć w zawodach „Biegaj z HRmax’em”. Klub gwarantuje dobrą zabawę dla najmłodszych miłośników sportu, a przede wszystkim biegania. Jak co roku klubowicze spotkają się na Śmieszku. Impreza odbędzie się w sobotę 29 sierpnia o godz 10:00. W czasie kiedy dzieci będą miały swoje konkurencje biegowe rodzice będą mogli pobiegać z członkami klubu po okolicznym lesie, bądź upiec kiełbaski dla swoich pociech.

O klubie

Żorska grupa biegowa HRmax Żory powstała dzięki popularnej aplikacji telefonicznej Endomondo, za pomocą której użytkownicy monitorują swoje aktywności sportowe. Jeden z aktualnych członków grupy całkowicie przypadkowo i spontanicznie utworzył rywalizację biegową – Żory biegają – Listopad 2012 – na portalu internetowym aplikacji. Jak się później okazało był to strzał w dziesiątkę, ponieważ wielu żorzan korzystało z tej aplikacji i co najważniejsze regularnie uprawiało bieganie. Tak właśnie zebrała się żorska społeczność biegaczy, która była iskrą do powstania klubu. Już w styczniu 2013 padła pierwsza propozycja spotkania się na wspólnym bieganiu i utworzenia stowarzyszenia biegaczy, którego głównym celem miałoby być: wspólne bieganie, udział w imprezach biegowych pod wspólnym szyldem, organizacja cyklu treningów dla początkujących i doświadczonych biegaczy oraz organizacja nowej żorskiej imprezy biegowej. Była także naturalna potrzeba wypełnienia luki, która powstała po rozpadzie żorskiego klubu Maratończyk.

Więcej w lokalsi.net

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Grafika i źródło: HRmax

Klaudia Garbacz

Mieszkanka Czerwionki-Leszczyn. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajmuje się nauczaniem i tłumaczeniem na język angielski i włoski. Aktywnie działa jako wolontariusz w rejonie powiatu rybnickiego.