grafika hrmax

Piknik rodzinny z HRmax’em

Żorska grupa biegowa zaprasza na piknik. Dobra zabawa dla najmłodszych miłośników sportu gwarantowana.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Jak dowiadujemy się ze strony żorskiego klubu HRmax, już 29 sierpnia najmłodsi będą mogli uczestniczyć w zawodach „Biegaj z HRmax’em”. Klub gwarantuje dobrą zabawę dla najmłodszych miłośników sportu, a przede wszystkim biegania. Jak co roku klubowicze spotkają się na Śmieszku. Impreza odbędzie się w sobotę 29 sierpnia o godz 10:00. W czasie kiedy dzieci będą miały swoje konkurencje biegowe rodzice będą mogli pobiegać z członkami klubu po okolicznym lesie, bądź upiec kiełbaski dla swoich pociech.

O klubie

Żorska grupa biegowa HRmax Żory powstała dzięki popularnej aplikacji telefonicznej Endomondo, za pomocą której użytkownicy monitorują swoje aktywności sportowe. Jeden z aktualnych członków grupy całkowicie przypadkowo i spontanicznie utworzył rywalizację biegową – Żory biegają – Listopad 2012 – na portalu internetowym aplikacji. Jak się później okazało był to strzał w dziesiątkę, ponieważ wielu żorzan korzystało z tej aplikacji i co najważniejsze regularnie uprawiało bieganie. Tak właśnie zebrała się żorska społeczność biegaczy, która była iskrą do powstania klubu. Już w styczniu 2013 padła pierwsza propozycja spotkania się na wspólnym bieganiu i utworzenia stowarzyszenia biegaczy, którego głównym celem miałoby być: wspólne bieganie, udział w imprezach biegowych pod wspólnym szyldem, organizacja cyklu treningów dla początkujących i doświadczonych biegaczy oraz organizacja nowej żorskiej imprezy biegowej. Była także naturalna potrzeba wypełnienia luki, która powstała po rozpadzie żorskiego klubu Maratończyk.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Grafika i źródło: HRmax

droga Previous post Utrudnienia na 929
obowiązek noszenia maseczek Next post W Czechach wraca obowiązek noszenia maseczek