grafika hrmax

Piknik rodzinny z HRmax’em

Żorska grupa biegowa zaprasza na piknik. Dobra zabawa dla najmłodszych miłośników sportu gwarantowana.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

  • 55 zł do dnia 24.09.2023,
  • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
  • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

  • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
  • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Jak dowiadujemy się ze strony żorskiego klubu HRmax, już 29 sierpnia najmłodsi będą mogli uczestniczyć w zawodach „Biegaj z HRmax’em”. Klub gwarantuje dobrą zabawę dla najmłodszych miłośników sportu, a przede wszystkim biegania. Jak co roku klubowicze spotkają się na Śmieszku. Impreza odbędzie się w sobotę 29 sierpnia o godz 10:00. W czasie kiedy dzieci będą miały swoje konkurencje biegowe rodzice będą mogli pobiegać z członkami klubu po okolicznym lesie, bądź upiec kiełbaski dla swoich pociech.

O klubie

Żorska grupa biegowa HRmax Żory powstała dzięki popularnej aplikacji telefonicznej Endomondo, za pomocą której użytkownicy monitorują swoje aktywności sportowe. Jeden z aktualnych członków grupy całkowicie przypadkowo i spontanicznie utworzył rywalizację biegową – Żory biegają – Listopad 2012 – na portalu internetowym aplikacji. Jak się później okazało był to strzał w dziesiątkę, ponieważ wielu żorzan korzystało z tej aplikacji i co najważniejsze regularnie uprawiało bieganie. Tak właśnie zebrała się żorska społeczność biegaczy, która była iskrą do powstania klubu. Już w styczniu 2013 padła pierwsza propozycja spotkania się na wspólnym bieganiu i utworzenia stowarzyszenia biegaczy, którego głównym celem miałoby być: wspólne bieganie, udział w imprezach biegowych pod wspólnym szyldem, organizacja cyklu treningów dla początkujących i doświadczonych biegaczy oraz organizacja nowej żorskiej imprezy biegowej. Była także naturalna potrzeba wypełnienia luki, która powstała po rozpadzie żorskiego klubu Maratończyk.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Grafika i źródło: HRmax

droga Previous post Utrudnienia na 929
obowiązek noszenia maseczek Next post W Czechach wraca obowiązek noszenia maseczek

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds