diler

Diler „wpadł” z dużą ilością narkotyków

Policja z Rudy Śląskiem zatrzymała 49-letniego mężczyznę i przechwyciła znaczną ilość narkotyków. Diler wpadł w pułapkę policjantów. Mundurowi przechwycili 11 krzewów konopi indyjskich i amfetaminę, wystarczającą na przygotowanie 15 tys. działek dilerskich. Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

  • 55 zł do dnia 24.09.2023,
  • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
  • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

  • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
  • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Policja przechwyciła kolejną ilość narkotyków. Kryminalni z komendy i rudzkiej „dwójki” na terenie osiedla Kafhaus zatrzymali 49-latka. Jak podaje śląska policja:

Policjanci przechwycili 11 krzewów konopi, z których miał powstać narkotyk oraz amfetaminę, z której można by przygotować aż 15 tys. działek dilerskich.

Mężczyzna hodował konopie w swoim ogródku działkowym oraz w mieszkaniu, w specjalnie przygotowanej do tego celu szafie. Policjanci zabezpieczyli także telefony komórkowe, które trafiły do badań. Mogły to być telefony, służące do kontaktu z potencjalnymi klientami.

Diler znajduje się w areszcie. Na razie postawiono mu zarzut posiadania środków odurzających, jednakże śledczy zbierają materiał dowodowy, który pozwoli na postawienie mu dalszych zarzutów.

Zdjęcia: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Jajko niespodzianka z narkotykiem

17 latka w szpitalu po zażyciu narkotyków

Wyeliminowali 20 tysięcy porcji narkotyków

Miał ponad kg narkotyków!

podcast kaczmarczyk Previous post Podcast Subregionu Zachodniego cz. IV
Rondo na Rybnickiej Next post Powstanie rondo na Rybnickiej

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds