Diler „wpadł” z dużą ilością narkotyków

Diler „wpadł” z dużą ilością narkotyków

Policja z Rudy Śląskiem zatrzymała 49-letniego mężczyznę i przechwyciła znaczną ilość narkotyków. Diler wpadł w pułapkę policjantów. Mundurowi przechwycili 11 krzewów konopi indyjskich i amfetaminę, wystarczającą na przygotowanie 15 tys. działek dilerskich. Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Policja przechwyciła kolejną ilość narkotyków. Kryminalni z komendy i rudzkiej „dwójki” na terenie osiedla Kafhaus zatrzymali 49-latka. Jak podaje śląska policja:

Policjanci przechwycili 11 krzewów konopi, z których miał powstać narkotyk oraz amfetaminę, z której można by przygotować aż 15 tys. działek dilerskich.

Mężczyzna hodował konopie w swoim ogródku działkowym oraz w mieszkaniu, w specjalnie przygotowanej do tego celu szafie. Policjanci zabezpieczyli także telefony komórkowe, które trafiły do badań. Mogły to być telefony, służące do kontaktu z potencjalnymi klientami.

Diler znajduje się w areszcie. Na razie postawiono mu zarzut posiadania środków odurzających, jednakże śledczy zbierają materiał dowodowy, który pozwoli na postawienie mu dalszych zarzutów.

Zdjęcia: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Jajko niespodzianka z narkotykiem

17 latka w szpitalu po zażyciu narkotyków

Wyeliminowali 20 tysięcy porcji narkotyków

Miał ponad kg narkotyków!

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl