Paweł Królikowski nie żyje

Jak poinformowała Ewa Leśniak, ze Związku Artystów Scen Polskich odszedł aktor Paweł Królikowski.

Paweł Królikowski był aktorem filmowym, telewizyjnym, teatralnym oraz prezenterem i realizatorem telewizyjnym. Był Prezesem Związku Artystów Scen Polskich, jednak zrezygnował z tej funkcji niespełna tydzień temu.

Od kilku lat miał kłopoty zdrowotne. W 2015 roku przeszedł zabieg usunięcia tętniaka mózgu. 20 grudnia ubiegłego roku trafił do szpitala, gdzie przebywał na oddziale neurochirurgicznym. Aktor w kwietniu skończyłby 59 lat.

Paweł Królikowski zadebiutował w 1984 roku rolą chuligana w filmie dla dzieci i młodzieży „Dzień kolibra”, w reżyserii Ryszarda Rydzewskiego. Grał w wielu filmach, programach i serialach. Otrzymał nagrodę w kategorii najlepszy aktor komediowy, za serial „Ranczo” oraz brązowy medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Zdjęcie: East News

Previous post Rybnik otrzyma wsparcie z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji
Next post Śledztwo w sprawie śmierci belgijskiego kolarza Bjorga Lambrechta umorzone

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds