Nielegalny tytoń – przechwycony

Nielegalny tytoń – przechwycony

Mundurowi z Jastrzębia przechwycili tytoń bez polskich znaków akcyzy. Według śledczych, straty Skarbu Państwa z tytułu uszczuplenia podatku wynoszą blisko 21 tys. zł. Przestępcy grozi do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wczoraj policja z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą jastrzębskiej komendy zatrzymała 52-letniego mężczyznę z Jastrzębia. Posiadał on tytoń niewiadomego pochodzenia. „Wpadł” podczas próby sprzedaży towaru pod jednym z budynków wielorodzinnych.

Jak podaje Śląska Policja:

Straty Skarbu Państwa z tytułu uszczuplenia podatku oszacowano wstępnie na blisko 21 tys. zł

Mężczyźnie grożą 3 lata więzienia oraz wysoka grzywna. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Źródło i zdjęcia: Śląska Policja

Więcej w lokalsi.net

Szkolenie – Profilaktyka zespołu wypalenia sił, czyli jak dbać o siebie, pomagając innym

Działo się w Nędzy

BocianoweLOVE, czyli spotkania przyrodnicze w Palowicach

Żorski Budżet Obywatelski 2021 – trwa głosowanie!

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl