Miał ponad kg narkotyków!

Miał ponad kg narkotyków!

33-latek z Jejkowic miał ponad kg narkotyków. Wpadł wraz ze swoim znajomym, który przyszedł w odwiedziny. Był poszukiwany!

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Rybniccy kryminalni przeszukali dom w Jejkowicach. Zabezpieczyli 1,25 kilograma różnego rodzaju narkotyków – marihuanę, kilkaset sztuk tabletek ecstasy oraz narkotyki syntetyczne. 33-latek został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty posiadania substancji odurzających.

Podczas czynności do domu podejrzanego niespodziewanie przyszedł z wizytą jego znajomy, który był poszukiwany. Miał odbyć karę 5 lat więzienia. On także posiadał przy sobie narkotyki. Sąd zastosował wobec obu mężczyzn 3-miesięczny areszt. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie: Śląska Policja

Zobacz także: Zatrzymano producenta narkotyków

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl