Michał Kobosko

Kto z regionu dołączy do ruchu Polska 2050? Dziś konferencja

Dziś nasz region odwiedzi lider partii Polska 2050 Szymona Hołowni- Michał Kobosko. Konferencje w Rybniku i Raciborzu odkryją nowe karty. Kto dołączy?

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Wielka polityka w regionie

W ostatnim czasie duże zainteresowanie polityków budzi nasz region.

W poniedziałek, 12.07., powiat raciborski odwiedził premier Mateusz Morawiecki (PiS). Odwiedził kornickie Eko-Okna, promując przy okazji Polski Ład Prawa i Sprawiedliwości.

Natomiast we wtorek, 14.07., szpital w Raciborzu odwiedził wiceminister zdrowia Waldemar Kraska (PiS). O godz. 17.30 będzie wizytował z senator Ewą Gawędą (PiS) szpital przy ul. Gamowskiej 3. Zapomniał jednak odwiedzić będący w zapaści szpital w Rybniku co zostało mocno skrytykowane.

15 lipca z kolei, w ramach inicjatywy Kierunek Przyszłość parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej odwiedzili Śląsk. Politycy KO podzielili się na kilka grup, które odwiedziły miasta regionu.

Odwiedziny w każdym powiecie obiecał lider PO, Donald Tusk.

Dziś swoją ofensywę ma Ruch Polska 2050 Szymona Hołowni.

Konferencje w Rybniku i Raciborzu

Nasz region odwiedzi Michał Kobosko – lider partii Szymona Hołowni. Towarzyszyć będzie mu Michał Gramatyka, poseł który w ostatnim czasie dołączył do ugrupowania Polska 2050 w sejmie. Swój objazd zaczną od Katowic. Na godzinę 11:40 zapowiedziana jest konferencja w Rybniku, a po niej o 13:00 w Raciborzu. Tematyką ma być dołączenie samorządowców do struktur ruchu w regionie.

Kto w Rybniku?

Kto zatem w regionie dołączy do nowego ugrupowania? W kuluarach wiele mówi się o Wiceprezydencie Rybnika – Piotrze Masłowskim. Już jakiś czas temu pochwalił się swoją współpracą w ramach Instytutu Strategie 2050- think thanku utworzonym w ramach ruchu. Po wpisie media zastanawiały się czy oficjalnie będzie w strukturach. Zapowiedź dzisiejszej konferencji wiele na to wskazuje. Z pewnością byłoby to duże wzmocnienie ruchu w regionie. Prężnie działa już koło w powiecie rybnickim, którego liderem jest Michał Toman radny Czerwionki-Leszczyn.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

starostwo powiatowe Previous post Strategia rozwoju powiatu rybnickiego- włącz się!
wypadek podtopienia Next post Wypadek pociągu PKP Intercity i podtopienia w Czerwionce