Kto z regionu dołączy do ruchu Polska 2050? Dziś konferencja

Kto z regionu dołączy do ruchu Polska 2050? Dziś konferencja

Dziś nasz region odwiedzi lider partii Polska 2050 Szymona Hołowni- Michał Kobosko. Konferencje w Rybniku i Raciborzu odkryją nowe karty. Kto dołączy?


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj
lokalsi.net

Wielka polityka w regionie

W ostatnim czasie duże zainteresowanie polityków budzi nasz region.

W poniedziałek, 12.07., powiat raciborski odwiedził premier Mateusz Morawiecki (PiS). Odwiedził kornickie Eko-Okna, promując przy okazji Polski Ład Prawa i Sprawiedliwości.

Natomiast we wtorek, 14.07., szpital w Raciborzu odwiedził wiceminister zdrowia Waldemar Kraska (PiS). O godz. 17.30 będzie wizytował z senator Ewą Gawędą (PiS) szpital przy ul. Gamowskiej 3. Zapomniał jednak odwiedzić będący w zapaści szpital w Rybniku co zostało mocno skrytykowane.

15 lipca z kolei, w ramach inicjatywy Kierunek Przyszłość parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej odwiedzili Śląsk. Politycy KO podzielili się na kilka grup, które odwiedziły miasta regionu.

Odwiedziny w każdym powiecie obiecał lider PO, Donald Tusk.

Dziś swoją ofensywę ma Ruch Polska 2050 Szymona Hołowni.

Konferencje w Rybniku i Raciborzu

Nasz region odwiedzi Michał Kobosko – lider partii Szymona Hołowni. Towarzyszyć będzie mu Michał Gramatyka, poseł który w ostatnim czasie dołączył do ugrupowania Polska 2050 w sejmie. Swój objazd zaczną od Katowic. Na godzinę 11:40 zapowiedziana jest konferencja w Rybniku, a po niej o 13:00 w Raciborzu. Tematyką ma być dołączenie samorządowców do struktur ruchu w regionie.

Kto w Rybniku?

Kto zatem w regionie dołączy do nowego ugrupowania? W kuluarach wiele mówi się o Wiceprezydencie Rybnika – Piotrze Masłowskim. Już jakiś czas temu pochwalił się swoją współpracą w ramach Instytutu Strategie 2050- think thanku utworzonym w ramach ruchu. Po wpisie media zastanawiały się czy oficjalnie będzie w strukturach. Zapowiedź dzisiejszej konferencji wiele na to wskazuje. Z pewnością byłoby to duże wzmocnienie ruchu w regionie. Prężnie działa już koło w powiecie rybnickim, którego liderem jest Michał Toman radny Czerwionki-Leszczyn.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Antoni Kidyński