Kradzież – policja publikuje wizerunek

Kradzież – policja publikuje wizerunek

Rybnicka policja szuka sprawcy kradzieży. Mężczyzna opublikowany na zdjęciach jest podejrzany o kradzież samochodu marki Fiat Ulisses wraz z zawartością dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu, telefonu komórkowego marki Iphone 6, narzędzi marki Bosch, dwóch tabletów marki Huawei.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Rybniccy śledczy publikują wizerunek mężczyzny, podejrzanego o kradzież kosztownych rzeczy. Ich wartość oszacowano na kwotę 7500 złotych. Do kradzieży doszło w nocy z 04/05 grudnia 2020 roku w Rybniku na ulicy Hetmańskiej. Sprawca wykorzystał fakt pozostawienia kluczy w samochodzie. Dzięki temu przywłaszczył samochód marki Fiat Ulisses o numerach rejestracyjnych ZK 97242, a także dowód rejestracyjny, kartę pojazdu, telefon komórkowy marki Iphone 6, narzędzia marki Bosch oraz dwa tablety marki Huawei.

Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Policja publikuje wizerunek podejrzanego:

Jak informuje policja:

Pojazd został odnaleziony 8 grudnia 2020 roku na terenie Pszowa w kompleksie leśnym

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 47 85 572 80.

Źródło i zdjęcia: Policja Rybnik

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.